Випускники школи журналістики вітають ЦТДЮГ з ювілеєм

Випускники школи журналістики вітають Центр творчості дітей та юнацтва Галичини з 35-літнім ювілеєм і згадують про свій період навчання на Погулянці.

Галина ГузьоГалина Гузьо
Журналіст, промоменеджер артистів і культурних подій, автор і координатор соціально-мистецького проекту #ПісніВійни

«Я відвідувала Школу журналістики у Центрі творчості для дітей та юнацтва Галичини на Погулянці у 9-му та 10-му класі школи. Це були дуже гарні роки – час остаточного усвідомлення свого професійного майбутнього. Тоді я чітко вирішила, що хочу бути журналістом – і Школа журналістики з її чудовими керівниками та педагогами не просто допомогли мені у втіленні цього бажання в життя, а й посприяли в розумінні, що я на правильному шляху! За що їм дуже вдячна! Уже потім були факультет журналістики ЛНУ ім. І. Франка, багаторічна робота у газеті «Високий Замок», співпраця з іншими виданнями, у тому числі і стажування у провідних газетах в Німеччині. Але де б я не опинялася у своїй професії, я завжди з особливим трепетом і теплом згадую і буду згадувати два роки, проведені у Школі журналістики на Погулянці. Два роки, які дуже допомогли мені стати тією, ким я є».

Світлана БліноваСвітлана Блінова
Експертка з комунікацій, співзасновниця Львівського медіафоруму.

«8 клас. Дощ. Трамвай з центру по заторах годину їде на Погулянку. Я мріяла стати журналістом. І свої вільні шкільні вечори із задоволенням проводила тут. Школа журналістики на Погулянці – це найкраще, що сталося з моєю журналістською освітою. Я прийшла сюди у 8 класі, і залишилася у комунікаціях назавжди.

Дуже важливо обирати професію, «пощупавши» її.  У нас були і фотозйомки, і газета виходила, і різні конкурси журналістські, і тренінги. Я вже добре знала, що мене чекатиме в університеті. Вже, вступивши, я мала достатню базу знань, аби на першому курсі заснувати молодіжне видання: газету, сайт та он-лайн радіо, працювати з великою командою та міжнародними партнерами. Далі я приєдналася до чудової ініціативи мого колеги та стала співзасновницею Львівського медіафоруму – найбльшої події у галузі медіа в Україні та Східній Європі.

В школі журналістики я навчилася бути собою. Не боятися. Братися за виклики. Все, що я вмію – має чудовий фундамент від Школи журналістики на Погулянці. З неймовірним теплом згадую час, неймовірних викладачів та навчання там».