На Погулянці відбувся Всеукраїнський семінар на тему національно-патріотичного виховання

У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини 31 січня – 1 лютого відбувся Всеукраїнський семінар-практикум на тему «Національно-патріотичне виховання учнів засобами козацької педагогіки та туристсько-краєзнавчої роботи», у якому взяли участь керівники і методисти закладів дошкільної освіти, заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори закладів загальної середньої освіти, представники закладів позашкільної освіти, відповідальні за проведення гри «Сокіл» («Джура»), представники громадських організацій.

Привітала учасників директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Любомира Мандзій. З доповідями на тему національно-патріотичного виховання виступили: Мельничук Юрій – начальника Науково-освітнього центру патріотичного виховання молоді Університету «Україна»; професор Брехуненко Віктор – завідувач відділу актової археографії Інституту української археографії та джерелознавства; Ліщенко Ірина – методист дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу «Намистинка» Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області; Бондар Людмила – директор Малютянської ЗОШ І-ІІ ст. Києво-Святошинського району Київської області; Шевченко Валерій – учитель історії, керівника гуртків козацько-лицарського напряму Яготинського Будинку дитячої та юнацької творчості Київської області; Коваленко Світлана – заступник директора СЗОШ №305 м.Києва; Шкуренко Сергій – член Ради Українського козацтва при Київській облдержадміністрації; Опанащук Віталій – наказний Верховний отаман Українського козацтва; Пастушенко Роман – завідувач кабінету моніторингу Львівського інституту післядипломної освіти; Набитович Михайло – заступник директора з виховної роботи та національно-патріотичного виховання комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді»;  Колесник Геннадій –директор Донецького центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (зв’язок у скайп-режимі) та інших.

В рамках заходу відбувся круглий стіл на тему: «Позашкільна освіта як важлива ланка формування змісту національно-патріотичного виховання дітей та молоді».

«Науково-практична конференція на Погулянці, яка зібрала представників закладів освіти, громадськості та військово-патріотичних формувань показала єдність у важливості питань національно-патріотичного виховання молоді у сьогоднішньому світі. Загроз і віртуальних розваг у молодіжному середовищі побільшало і необхідним залишається убезпечити їх від омани і космополітизму. Українська нація переборола столітні виклики знищення тільки завдяки національній ідеї, патріотизму, усвідомлення особистісної приналежності до народу. Всі ці позитивні якості формували менталітет, переконання та вірність ідеалам. Сьогоднішній діалог конференції був ініційований потужною командою професорсько-викладацького складу вишів м.Києва. які привезли ґрунтовні дослідження та великий методичний доробок, який був продемонстрований під час конференції. Оригінальним і знаковим став відео-скайп зв’язок з м.Краматорськ Донецької області, під час якого відбулося спілкування та обмін досвідом однодумців Сходу і Заходу України. Погулянка затишком мистецького дому вітала всіх учасників конференції та наповнювалася мудрістю і досвідом для майбутніх творчих починань і проектів», – поділився враженнями від семінару-практикуму директор Центру творчості дітей та юнацтва Галичини Олег Кузик.


 

новина з zik.ua