Новини від колег з культури

У зв’язку із оновленням галузевих нормативно-правових актів, що стосуються початкової мистецької освіти, Міністерством культури України в межах повноважень підготовлено лист із роз’ясненнями щодо здійснення освітньої діяльності мистецьких шкіл у 2019/2020 навчальному році.

У листі, зокрема, визначено законодавчі підстави для тих мистецьких шкіл, які вже у 2019 році готові перейти на здійснення освітньої діяльності за освітніми програми, відповідно до одного із варіантів:

Варіант 1. Здійснення освітньої діяльності за типовими освітніми програмами, затвердженими Мінкультури.

Варіант 2. Здійснення освітньої діяльності за власними освітніми програмами, розробленими з урахуванням типових освітніх програм.

Варіант 3. Здійснення освітньої діяльності за власними освітніми програмами, розробленими без урахування типових освітніх програм (в тому числі розробленими на основі типових навчальних планів).

Для тих мистецьких шкіл, які у цьому році не готові запровадити освітні програми, визначено особливості здійснення освітньої діяльності за типовими навчальними планами.

Цей лист (від 16.07.2019 №1011/37/15-19) направлений до структурних підрозділів з питань культури обласних державних адміністрацій та Київської міської державної адміністрації, а також доступний за посиланням: http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245499169&cat_id=244931905