Різдвяний фестиваль, що дарував святковий настрій

Фестиваль «Різдвяні канікули» на Погулянці вже понад 25 років збирає у м.Львові сотні дітей – учасників творчих колективів, які дарують глядачам свій талант у мистецтві танцю, вокалу, художнього слова. Цьогоріч мистецькі напрями доповнились виступами виконавців-інструменталістів, які продемонстрували мистецтво гри на музичних інструментах.

Цей фестиваль мистецтв став творчою майстернею на багатьох нових і перевірених часом друзів. Гостями фестивалю були колективи з Польщі, які дарували свої колядки і насолоджувались виступами українських колективів. Такі творчі зустрічі дозволяють пізнати культури сусідніх держав, відчути мелізми мов і звуки гарних різдвяних мотивів.

Різдвяний настрій фестивалю вихлюпнув на вулиці міста, де гості фестивалю продовжили колядувати і насолоджуватись старовинним містом Лева з його традиціями українського Різдва. Відвідувачів «Viktoria Gardens» гарним настроєм наповнювали творчі колективи Погулянки – ансамбль «Рушничок», студія «Джерело» та вокальний молодіжний колектив з м.Намислув (Польща). Спільна коляда і святкова атмосфера ніби надихала всіх до приготування радісно зустріти Український Новий рік.