Позашкільна освіта – світ пізнання, нового досвіду і успіху

Цьогоріч у День захисту дітей спостерігаємо феєричний вибух презентаційних заходів, які розкривають дієву сутність діяльності закладів позашкільної освіти. В той час, коли протягом трьох років вся увага і ресурси скеровано на проект «нова школа», позашкільна освіта тихенько повниться новими успіхами і досягненнями. Доробок закладів позашкільної освіти не лише у величезній кількості задіяних активних дітей. Не лише у багатовимірних перемогах на фестивалях, турнірах, конкурсах, не лише у високій професійності роботи висококласного педагогічного колективу – фанатів своєї справи, а в головнішому – МИ ВИСТОЯЛИ ПЕРЕД ЗАГРОЗАМИ, МИ ПІДТВЕРДИЛИ ВИСОКИЙ СТАТУС СВОЄЇ ДІЯЛЬНОСТІ, МИ СТАЛИ ДЛЯ МІЛІОНІВ ДІТЕЙ БЕЗМЕЖНИМ СВІТОМ ПІЗНАННЯ НОВОГО І ПЕРСПЕКТИВНОГО.

Центр творчості Галичини у м.Львові другий день вирує емоціями багатотисячних учасників акцій і виступів, які проводяться у стінах навчального закладу і навіть на території ЦТДЮГ. Мистецькі виступи, спортивні змагання, багаторівневі розважальні турніри, презентації нових напрямів за вподобаннями дітей наповнили простір Погулянки в повній мірі і вихлюпнули емоції назовні.

В такі дні відчувається особлива насолода задоволення своєю роботою – бачиш її плоди і розумієш, що зерно краси, талантів, добра і радості проростають у серцях тисяч дітей. Це час і миті відчуття позитивної моральної і професійної сатисфакції для педагогів і всіх працівників позашкілля.

ПОЗАШКІЛЛЯ УТВЕРДИТЬ УКРАЇНСЬКЕ МАЙБУТНЄ І СТАНЕ ВЗІРЦЕМ УСПІШНОГО ДОСВІДУ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЄВРОПИ!

*більше фото та відео тут: