«У чорно-білому мажорі»

22 березня  в концертному залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львова відбувся заключний етап обласного конкурсу «В чорно-білому мажорі», який провели відділ технічної творчості та студія «Равлик» ЦТДЮГ.

Вихованці студії «Равлик», відділу технічної творчості, відділу образотворчого та ужиткового мистецтва ЦТДЮГ, школярі міст Львова, Дрогобича, Трускавця, Самбора, Борислава, Червонограда, Стрия, Рави-Руської, а також Бродівського, Стрийського, Дрогобицького, Жовківського, Турківського, Сколівського, Кам’янка-Бузького, Золочівського районів області, Жовтанецької ОТГ, опорного закладу «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2», ЦТДЮГ, ЦНТТУМ ЛМР та ЛОЦНТТУМ взяли участь у виступі та представленні костюмів з паперу «Стильний папір».

Перша частина – відкриття виставки «У чорно-білому мажорі» – відбулася у виставковому залі Центру творчості. На конкурс було представлено 76 робіт в вишуканій чорно-білій гамі. Кращі з них потрапили на виставку учнівських робіт. Дипломи за переможні місця були вручені керівникам по закінченні дефіле.

Ще одна урочистість – парад паперових костюмів «Стильний папір» – відбулася у великому концертному залі Погулянки.

У ньому взяла участь рекордна кількість учасників – аж 104!

Хоча папір прийнято вважати дуже складним і примхливим матеріалом, бо він рветься, зминається і погано переносить вологість, але наші юні дизайнери довели, що з нього можна робити будь-які дива. На дефіле ми побачили 104 сценічних образи, створені з паперу у різних техніках.  Дуже хвилювалися наші наймолодші учасники за сценою. Дехто вперше в житті сьогодні на неї вийшов! Наймолодші стилісти, котрі створили свої перші шедеври, трималися як справжні досвідчені моделі шоу-бізнесу! Прикрасили свято своїм виступом учні школи народного танцю «Серпанок», котрі також виступали у чорно-білій гамі.

Окремі вихованці зі своїми педагогами так захопилися роботою, що у себе вдома уже провели перші костюмовані дефіле, а дехто планує зробити таке свято у квітні.

Цей конкурс уже ввійшов в історію як найпотужніший за кількістю учасників за всі роки його існування! Історичний він і ще й тому, що відбувається у рік великих ювілеїв – 80-річчя Центру творчості і 35-річчя його творчої діяльності у наших стінах – на Погулянці!