29 Методичне об’єднання з ужиткового мистецтва

Вчора у нашому відділі пройшла цікава подія – 29 Методичне об’єднання з ужиткового мистецтва. Підчас засідання було обговорено положення конкурсу “Таланти Твої Україно” та прослухано низку цікавих лекцій, які викликали багато творчих дискусій.

Першою була лекція Тетяни Коновал на тему: “Вовняна акварель” на котрій ми познайомилися з різними техніками валяння вовни також авторка поділилася цікавим ілюстративними матеріалами з творчими здобутками у техніці валяння вихованців своєї студії. Наступна лекція на тему: “Техніка макраме, особливості методики викладання”, прочитала Віра Коваль кер. гуртка “Чарівний клубочок”.Авторка продемонструвала безліч готових робіт в ході лекції учасники ознайомилися з основними принципами та особливостями техніки макраме, а також роздивитися ближче готові вироби. Велике зацікавлення аудиторії викликала лекція присвячена творчим можливостям черпаного паперу, котру провів Віктор Хаджинов кер. гуртка “Черпаний папір”. Було продемонстровано коротенький фільм присвячений технології виготовлення черпаного паперу та зразки робіт вихованців гуртка. Заключною стала доповідь Олі Локатир кер. гуртка художньої кераміки “Горицвіт” котра була присвячена методиками розкриття талантів у дітей, котрі допоможуть вихованцям краще самореалізуватися в майбутньому.

Дякуємо усім учасникам нашого Методичного об’єднання та запрошуємо надсилати свої заявки на конкурс “Таланти твої Україно“.