Головна | Реєстрація | Вхід | Вітаю Вас ГістьСереда, 23.05.2018, 22:30

Меню сайту
Форма входу
Пошук
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Методичні розробки Центру творчості дітей та юнацтва Галичини

Короткий огляд методичних посібників та рекомендацій, збірників сценаріїв, навчальних програм, матеріалів навчальних семінарів розроблених у Центрі творчості.

 Збірники теоретичного матеріалу ЦТДЮГ

ІСТОРІЯ ЦЕНТРУ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ГАЛИЧИНИ 

Натисніть тут, щоб переглянути буклет

Хореографія дошкільнят методика організації навчально-тренувальних занять

Автор: Слобожан Віктор Петрович
Цей методичний порадник скерований на допомогу керівникам дитячих танцювальних гуртків, колективів. Особлива відповідальність лягає на викладачів молодших класів. Тут він добивається засвоєння самої основи танцювальних навиків, «ставить» учням спину, тобто закладає фундамент стійкості, рівноваги, які пізніше будуть так необхідні в танці, розвиває виворотність, без чого не мислима висока культура виконання, привчає до координації руху рук, ніг, корпуса і голови, без чого також нема мистецтва танцю. якщо щось випаде з поля зору педагога, то наверстати упущене пізніше дуже важко.

Натисніть тут, щоб переглянути порадник

Герої України та події національно визвольної боротьби ХХ століття

Укладачі: Мончин О., Миськів О., Єфремова А., Артеменко О., Стасюк О.

Збірник містить теоретичний матеріал та мультимедійні презентації про Героїв України 20 століття, які своїм жертовним служінням Україні, безмежною  любов’ю та особистим життєвим прикладом внесли вагомий вклад в самоутвердження та розбудову Самостійної Української Держави.

Натисніть тут, що переглянути збірник

СКАРБНИЦЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІТЕРАТОРІВ

Укладачі: Соломіна В., Горішна М., Припутень Л., Гурмак А., Палажій Г., Бабанкова Л.

Збірник містить теоретичний матеріал (інформаційний та сценарний, а також нотний) і мультимедійні презентації про «золотий фонд» українських літераторів – Т. Шевченка, І. Франка, Л. Українку, О. Кобилянську, О.Олеся та В. Стуса.
Даний збірник може служити джерелом практичної інформації для педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів та інших осередків, що працюють з молоддю.

Натисніть тут, щоб переглянути збірник

ВИДАТНІ МИТЦІ УКРАЇНИ

Укладачі: Грицюк В., Степанишин З., Бабанкова Л., Миськів О., Мартин З., М.Горішна, Шелейкіс Я.

Збірник містить теоретичний матеріал та мультимедійні презентації про видатних митців України 19-20 століття, які натхненні великою любов’ю до Батьківщини, вірою в духовну велич людини, можуть бути добрим прикладом для виховання дітей та молоді ХХІ століття.

Натисніть тут, щоб переглянути збірник
ВЕЛИКІ ПЕДАГОГИ ТА МИСЛИТЕЛІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
Укладачі: Артеменко О., Гурмак А., Мартинюк Л., Миськів О., Москва О., Собецький В., Стасюк О.
 
Збірник містить теоретичний матеріал та мультимедійні презентації про видатних педагогів, мислителів, письменників та громадських діячів України 19-20 століття, які зробили вагомий вклад в розвиток та утвердження вітчизняної педагогічної і психологічної науки й освіти. 
 Натисніть тут, щоб переглянути збірник
ЦЕРКОВНІ ДІЯЧІ ТА ПРОСВІТИТЕЛІ УКРАЇНИ ХХ СТОЛІТТЯ
 
автори: Мончин Оксана Ігорівна, Баган Галина Володимирівна, Припутень Любов Іванівна, Соломіна Віра Ярославівна.
 
Збірник містить теоретичний матеріал та мультимедійні презентації про церковних діячів та просвітителів ХХ століття, які своїм жертовним служінням Христовій Церкві та життєвим прикладом внесли вагомий вклад у розвиток екуменічного підходу та заклали підвалини побудови Вселенської церкви. Даний збірник може служити джерелом інформації для педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів та інших осередків, що працюють з молоддю.
 
 
Передмова:

Теорія та методика позашкільної роботи
на основі творчого доробку педагогів ЦТДЮГ за 2014-2015 навчальний рік

Збірник може слугувати джерелом інформації та практичним матеріалом для педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів та інших осередків, які працюють з молоддю.

Натисніть тут, щоб переглянути збірник

Теорія та методика позашкільної роботи
на основі творчого доробку педагогів ЦТДЮГ
за 2015-2016 навчальний рік

Збірник містить теоретичний, методичний матеріал та мультимедійні презентації художньо-естетичного та гуманітарного напрямів педагогів ЦТДЮГ.

Натисніть тут, щоб переглянути збірник
РІЗДВЯНА КРУГОВЕРТЬ
 
автори: Степанишин Зоряна Михайлівна, Богдан Зоя Львівна.
 
Збірник методичних рекомендації по підготовці та проведенню різдвяної виставки з дітьми віком 5 - 12 років.
 
СТЕПАН БАНДЕРА (БІОГРАФІЯ) Натисніть тут, щоб переглянути книгу
ПАПЕРОВА ІГРАШКА
 
автор: Богдан Зоя Львівна
 
Посібник створений для надання допомоги керівникам студій раннього естетичного виховання та гуртків технічної творчості, вчителям СЗШ у доборі, організації та правильному методичному проведенні занять з дошкільнятами, учнями початкової школи віком 3-7 років.
МАТЕРІАЛИ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СЕМІНАРУ З СУЧАСНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ ВІД 19-21 ЖОВТНЯ 2012 РОКУ
 
Тема: "Виховний та мистецький вплив сучасного хореографічного мистецтва на розвиток творчих здібностей молоді: тенденції та перспективи розвитку"
 
автори: Кузик О.Є., Шариков Д.І., Погребняк М.М., Кондакова О.В., Плахотнюк О.А., Горбачук Р.Л., Волошина Л.П., Пантелеймонов В.С., Есіпова О.А., Петрик О.О., Гацелюк В.О., Лань О.Б., Мокрій Р.С., Мартиненко О.В., Медвіть Т.А., Нечитайло В.С., Терешенко Н.В., Вежбовська Л.Р.
 
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ
ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ СУПРОВІД НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ У ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
 
автори: Мончин Оксана Ігорівна, Баган Галина Володимирівна.
 
Збірник видано на допомогу педагогічним працівникам: методистам, керівникам гуртків в організації методичної та навчальної роботи, творчої діяльності.
Зміст (натисніть, щоб переглянути сторінку)
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ПІДГОТОВКИ ТА ОФОРМЛЕННЯ МЕТОДИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ, ДОСВІДУ РОБОТИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
 
автори: Мончин Оксана Ігорівна, Припутень Любов Іванівна, Баган Галина Володимирівна.
 
Методичні рекомендації містять визначення навчально-методичних матеріалів та поради з організації та проведення різних форм методичних заходів, що допоможе педагогічним працівникам зорієнтуватися в їх широкому спектрі, в основах підготовки та вимогах до змісту і технічного оформлення.
 
ОРІЄНТОВНІ НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З КЛАСИЧНИХ ТА ЕСТРАДНИХ ВИДІВ МИСТЕЦТВА
 
автори: Агапова О.О., Биткалюк Я.Г., Горішна М.М., Гребень Л.Л., Гурмак А.І., Козяр Н.Я., Кузик О.Є., Плахотнюк О.А., Рихальська О.В., Савко Н.О., Столбіна Н.Є., Трунко О.І.
 
Методичний посібник містить авторські програми, методичні рекомендації та сценарний матеріал працівників відділу естрадного та класичного мистецтва, Школи кобзарського мистецтва, які призначені для керівників гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів освіти. Кожен керівник гуртка названих профілів може вносити зміни у зміст програми, розподіл педагогічного навантаження, впроваджуючи свої напрацювання та цікаві творчі знахідки.
 
 
 
НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ДЛЯ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
 
автор: Вартовник Валентина Олександрівна
 
Збірник містить навчальні програми з хореографічних дисциплін школи народного танцю "Серпанок" ЦТДЮГ. Пропоновані програми визначених дисциплін забезпечують цілісну систему поєднання теоретичних знань, практичних умінь і навичок в умовах позашкільного навчального закладу. У збірнику враховані вікові особливості дітей.
 
 
 
ОРІЄНТОВНІ НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ХОРЕОГРАФІЇ
 
автори: Вартовник В., Архангельська Л., Бондарчук Н., Копильчак О., Тузяк О.
 
Збірник містить авторські навчальні програми для занять з хореографії, матеріали проведення фестивалів, конкурсів хореографічного мистецтва, сценарний матеріал школи народного танцю "Серпанок" ЦТДЮГ. У збірнику враховані вікові особливості дітей. Дане видання стане добрим помічником у роботі хореографічних колективів та шкіл з уроками хореографії.
 
 
МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА ВИХОВАННЯ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ
 
автори: Мончин О., Баган Г., Гуменюк Л.
 
Методичний порадник містить загальні положення з організації та розвитку позашкільної освіти і виховання творчої молоді, інформацію про діяльність, структуру та організаційно-творчу роботу Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Окремим розділом зібрано матеріал щодо організації та ведення методичної роботи у ЦТДЮГ, а особливо, практичні напрацювання у вигляді додатків "На допомогу методисту".
 
 
Вступ:
НЕТРАДИЦІЙНІ ТА ІНТЕГРОВАНІ УРОКИ З ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ У ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
 
автори: Степанишин З.М., Богдан З.Л., Стасюк О.М., Серенкова Л.І., Титаренко Н.Ф., Черняк О.Б., Мерзляков С.О., Мартинюк-Лотоцька К.П., Дробнов Б.С., Дзюб-Мельник О.Я.
 
Матеріал, зібраний у посібнику надає методичну та практичну допомогу керівникам гуртків технічного профілю в організації нетрадиційних уроків у позашкільних навчальних закладах: інтегрованих уроків-змагань, уроків-захистів проекту, уроків-узагальнень навчального матеріалу, уроків-вікторин, уроків-подорожей тощо.
 
 
 
ТВОРИ І ПЕРЕМАГАЙ. МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ЗМАГАНЬ ТА КОНКУРСІВ З ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ ТА УЧНІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ.
 
автори: Степанишин Зоряна Михайлівна, Богдан Зоя Львівна, Серенкова Людмила Іванівна
 
У збірнику наведені основні вимоги щодо організації та методики проведення змагань, а також описи змагань з різних напрямків технічної творчості для учнів різних вікових категорій. Ці конкурси були проведені у ЦТДЮГ і можуть бути використані у роботі в гуртках технічного спрямування.
 
 
СВЯТКОВЕ РОЗМАЇТТЯ
автори: Степанишин Зоряна Михайлівна, Богдан Зоя Львівна.
 
Збірник шести сценаріїв відкриття тематичних виставок, які можуть бути використані керівниками гуртків технічного профілю та студій раннього естетичного виховання, вчителями початкових класів при організації масових заходів.
 
НЕТРАДИЦІЙНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ У ПРАКТИЦІ РОБОТИ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
 
автори: Степанишин З.М., Богдан З.Л., Стасюк О.М., Серенкова Л.І., Титаренко Н.Ф., Черняк О.Б., Дзюб О.Я., Андрусів С.В., Стернюк О.Б.
 
Матеріал збірника надає методичну та практичну допомогу керівникам гуртків технічного профілю в організації нетрадиційних уроків у позашкільних навчальних закладах: уроків-змагань, уроків-естафет, уроку, який проводять самі учні, уроку-вікторини, уроку-семінару, уроку-подорожі, уроку-ділової гри тощо.
 
 

ОРІЄНТОВНІ НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЗІ СПОРТИВНО-ТУРИСТИЧНОЇ ТА ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОЇ РОБОТИ

Укладачі: В.Волков, О.Артеменко, Н.Юдіна, Т.Білошицький, А.Таранова, Л.Демченко, О.Дуднікова, О.Плахотнюк, О.Єсіпова, О.Колб, Р.Гоголь, Л.Осадців, Ю.Борейко.

У посібнику сформовано професійний практичний досвід гуртків ЦТДЮГ міста Львова. Цей досвід педагогів може стати порадником в організації діяльності секцій, клубів та взірцем в організації різного роду турнірів, змагань та інших заходів.

Натисніть тут, для перегляду посібника

Орієнтовні навчальні програми та методичні рекомендації з
образотворчого і ужиткового мистецтва.

Методичний посібник містить навчальні програми школи образотворчих мистецтв «АРТ-ДИЗАЙН» та гуртків відділу, які не увійшли у перший випуск посібника, а також методичні рекомендації з досвіду роботи працівників відділу образотворчого та ужиткового мистецтва ЦТДЮГ.

 

Натисніть тут, щоб переглянути посібник

Методика виховання дитини засобами технічної творчості та мистецтва орігамі

Укладачі: О. Стасюк, Н. Титаренко, Г. Андрійович, С. Мерзляков, З Богдан, Степанишин З.

Збірник містить теоретичний, методичний та мультимедійний матеріал технічного і природознавчого напрямів роботи педагогів ЦТДЮГ.

Натисніть тут, щоб переглянути збірник

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Наші друзі50 кроків до успіху


Центр творчості дітей та юнацтва Галичини © 2018
Конструктор сайтів - uCoz