Головна | Реєстрація | Вхід | Вітаю Вас ГістьЧетвер, 17.08.2017, 23:25

Меню сайту
Форма входу
Пошук
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Методичні розробки Центру творчості дітей та юнацтва Галичини

Короткий огляд методичних посібників та рекомендацій, збірників сценаріїв, навчальних програм, матеріалів навчальних семінарів розроблених у Центрі творчості.

ВИДАТНІ МИТЦІ УКРАЇНИ

Укладачі: Грицюк В., Степанишин З., Бабанкова Л., Миськів О., Мартин З., М.Горішна, Шелейкіс Я.

Збірник містить теоретичний матеріал та мультимедійні презентації про видатних митців України 19-20 століття, які натхненні великою любов’ю до Батьківщини, вірою в духовну велич людини, можуть бути добрим прикладом для виховання дітей та молоді ХХІ століття.

Натисніть тут, щоб переглянути збірник

 

 ВЕЛИКІ ПЕДАГОГИ ТА МИСЛИТЕЛІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
Укладачі: Артеменко О., Гурмак А., Мартинюк Л., Миськів О., Москва О., Собецький В., Стасюк О.
 
Збірник містить теоретичний матеріал та мультимедійні презентації про видатних педагогів, мислителів, письменників та громадських діячів України 19-20 століття, які зробили вагомий вклад в розвиток та утвердження вітчизняної педагогічної і психологічної науки й освіти. 
 
 
 
 СТЕПАН БАНДЕРА (БІОГРАФІЯ)
 
 
 
 
 
 
 
 
СВЯТКОВЕ РОЗМАЇТТЯ
автори: Степанишин Зоряна Михайлівна, Богдан Зоя Львівна.
 
Збірник шести сценаріїв відкриття тематичних виставок, які можуть бути використані керівниками гуртків технічного профілю та студій раннього естетичного виховання, вчителями початкових класів при організації масових заходів.
 
 
 
 
 
 
 
ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ СУПРОВІД НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ У ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
 
автори: Мончин Оксана Ігорівна, Баган Галина Володимирівна.
 
Збірник видано на допомогу педагогічним працівникам: методистам, керівникам гуртків в організації методичної та навчальної роботи, творчої діяльності.
 
 
 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ПІДГОТОВКИ ТА ОФОРМЛЕННЯ МЕТОДИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ, ДОСВІДУ РОБОТИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
 
автори: Мончин Оксана Ігорівна, Припутень Любов Іванівна, Баган Галина Володимирівна.
 
Методичні рекомендації містять визначення навчально-методичних матеріалів та поради з організації та проведення різних форм методичних заходів, що допоможе педагогічним працівникам зорієнтуватися в їх широкому спектрі, в основах підготовки та вимогах до змісту і технічного оформлення.
 
 
 
 
РІЗДВЯНА КРУГОВЕРТЬ
 
автори: Степанишин Зоряна Михайлівна, Богдан Зоя Львівна.
 
Збірник методичних рекомендації по підготовці та проведенню різдвяної виставки з дітьми віком 5 - 12 років.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ОРІЄНТОВНІ НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З КЛАСИЧНИХ ТА ЕСТРАДНИХ ВИДІВ МИСТЕЦТВА
 
автори: Агапова О.О., Биткалюк Я.Г., Горішна М.М., Гребень Л.Л., Гурмак А.І., Козяр Н.Я., Кузик О.Є., Плахотнюк О.А., Рихальська О.В., Савко Н.О., Столбіна Н.Є., Трунко О.І.
 
Методичний посібник містить авторські програми, методичні рекомендації та сценарний матеріал працівників відділу естрадного та класичного мистецтва, Школи кобзарського мистецтва, які призначені для керівників гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів освіти. Кожен керівник гуртка названих профілів може вносити зміни у зміст програми, розподіл педагогічного навантаження, впроваджуючи свої напрацювання та цікаві творчі знахідки. 
 
 
 
 
 
 
ПАПЕРОВА ІГРАШКА
 
автор: Богдан Зоя Львівна
 
Посібник створений для надання допомоги керівникам студій раннього естетичного виховання та гуртків технічної творчості, вчителям СЗШ у доборі, організації та правильному методичному проведенні занять з дошкільнятами, учнями початкової школи віком 3-7 років.
 
 
 
 
 
 
ЦЕРКОВНІ ДІЯЧІ ТА ПРОСВІТИТЕЛІ УКРАЇНИ ХХ СТОЛІТТЯ
 
автори: Мончин Оксана Ігорівна, Баган Галина Володимирівна, Припутень Любов Іванівна, Соломіна Віра Ярославівна.
 
Збірник містить теоретичний матеріал та мультимедійні презентації про церковних діячів та просвітителів ХХ століття, які своїм жертовним служінням Христовій Церкві та життєвим прикладом внесли вагомий вклад у розвиток екуменічного підходу та заклали підвалини побудови Вселенської церкви. Даний збірник може служити джерелом інформації для педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів та інших осередків, що працюють з молоддю. 
 
 
 
Передмова:
 
НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ З ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ДЛЯ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
 
автор: Вартовник Валентина Олександрівна
 
Збірник містить навчальні програми з хореографічних дисциплін школи народного танцю "Серпанок" ЦТДЮГ. Пропоновані програми визначених дисциплін забезпечують цілісну систему поєднання теоретичних знань, практичних умінь і навичок в умовах позашкільного навчального закладу. У збірнику враховані вікові особливості дітей. 
 
 
 
 
ОРІЄНТОВНІ НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ХОРЕОГРАФІЇ
 
автори: Вартовник В., Архангельська Л., Бондарчук Н., Копильчак О., Тузяк О. 
 
Збірник містить авторські навчальні програми для занять з хореографії, матеріали проведення фестивалів, конкурсів хореографічного мистецтва, сценарний матеріал школи народного танцю "Серпанок" ЦТДЮГ. У збірнику враховані вікові особливості дітей. Дане видання стане добрим помічником у роботі хореографічних колективів та шкіл з уроками хореографії.
 
 
 
 
 
МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК З ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА ВИХОВАННЯ ТВОРЧОЇ МОЛОДІ
 
автори: Мончин О., Баган Г., Гуменюк Л.
 
Методичний порадник містить загальні положення з організації та розвитку позашкільної освіти і виховання творчої молоді, інформацію про діяльність, структуру та організаційно-творчу роботу Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Окремим розділом зібрано матеріал щодо організації та ведення методичної роботи у ЦТДЮГ, а особливо, практичні напрацювання у вигляді додатків "На допомогу методисту". 
 
 
 
Вступ:
 
МАТЕРІАЛИ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СЕМІНАРУ З СУЧАСНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ ВІД 19-21 ЖОВТНЯ 2012 РОКУ
 
Тема: "Виховний та мистецький вплив сучасного хореографічного мистецтва на розвиток творчих здібностей молоді: тенденції та перспективи розвитку"
 
автори: Кузик О.Є., Шариков Д.І., Погребняк М.М., Кондакова О.В., Плахотнюк О.А., Горбачук Р.Л., Волошина Л.П., Пантелеймонов В.С., Есіпова О.А., Петрик О.О., Гацелюк В.О., Лань О.Б., Мокрій Р.С., Мартиненко О.В., Медвіть Т.А., Нечитайло В.С., Терешенко Н.В., Вежбовська Л.Р.
 
 
 
 
НЕТРАДИЦІЙНІ ТА ІНТЕГРОВАНІ УРОКИ З ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ У ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ
 
автори: Степанишин З.М., Богдан З.Л., Стасюк О.М., Серенкова Л.І., Титаренко Н.Ф., Черняк О.Б., Мерзляков С.О., Мартинюк-Лотоцька К.П., Дробнов Б.С., Дзюб-Мельник О.Я.
 
Матеріал, зібраний у посібнику надає методичну та практичну допомогу керівникам гуртків технічного профілю в організації нетрадиційних уроків у позашкільних навчальних закладах: інтегрованих уроків-змагань, уроків-захистів проекту, уроків-узагальнень навчального матеріалу, уроків-вікторин, уроків-подорожей тощо.
 
 
 
 
 
ТВОРИ І ПЕРЕМАГАЙ. МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ЗМАГАНЬ ТА КОНКУРСІВ З ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ ТА УЧНІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ.
 
автори: Степанишин Зоряна Михайлівна, Богдан Зоя Львівна, Серенкова Людмила Іванівна
 
У збірнику наведені основні вимоги щодо організації та методики проведення змагань, а також описи змагань з різних напрямків технічної творчості для учнів різних вікових категорій. Ці конкурси були проведені у ЦТДЮГ і можуть бути використані у роботі в гуртках технічного спрямування. 
 
 
 
 
 
НЕТРАДИЦІЙНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ У ПРАКТИЦІ РОБОТИ ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
 
автори: Степанишин З.М., Богдан З.Л., Стасюк О.М., Серенкова Л.І., Титаренко Н.Ф., Черняк О.Б., Дзюб О.Я., Андрусів С.В., Стернюк О.Б.
 
Матеріал збірника надає методичну та практичну допомогу керівникам гуртків технічного профілю в організації нетрадиційних уроків у позашкільних навчальних закладах: уроків-змагань, уроків-естафет, уроку, який проводять самі учні, уроку-вікторини, уроку-семінару, уроку-подорожі, уроку-ділової гри тощо.
 
 
 
 
 
КОНКУРС ДРУКОВАНИХ ВИДАНЬ, ГАЗЕТ (КІНОСТУДІЙ) ТА ШКІЛЬНИХ РАДКОЛЕГІЙ «ГОСТРЕ ПЕРО»
автори: Наталія Андрусів - завідувач відділом комунікації ЦТДЮГ; Галина Палажій - керівник гуртка журналістики; Людмила Мартинюк - методист відділу комунікації
 
Методичний матеріал на допомогу юним журналістам
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Наші друзі50 кроків до успіху


Центр творчості дітей та юнацтва Галичини © 2017
Конструктор сайтів - uCoz