Головна | Реєстрація | Вхід | Вітаю Вас ГістьСереда, 23.05.2018, 22:16

Меню сайту
Форма входу
Пошук
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Відділ естрадного та класичного мистецтва

Відділ естрадного та класичного мистецтва.

У 1991 році у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини був створений вокально-хоровий та оркестрово-інструментальний відділ, який у вересні 1995 року в зв’язку з необхідністю пошуку нових форм та нових підходів до навчально-виховної роботи з дитячо-юнацькими мистецькими колективами був реорганізований . На базі колективів, що входили до його складу було створено декілька мистецьких структур, в тому числі і відділ естрадного та класичного мистецтва. До його складу увійшли: вокальна студія “Бельканто”, вокально-естрадний гурт “Дивоцвіт”, капела духовного співу “Соль аніме”, музична студія “Джерело», Львівський юнацький камерний оркестр, вокальний ансамбль “Галицька перлина”,пісенна майстерня «Передвістя», ансамбль сучасного танцю “Тайм аут”, гуртки “Візаж” та “Стиліст”.

Основним завданням колективів відділу було залучення дітей та молоді до вивчення кращих зразків української та світової класичної музики, розвитку сучасної естрадної дитячої пісні і танцю,підготовка цікавих мистецьких програм в напрямках класичного та естрадного мистецтва, участь у фестивалях та конкурсах, різноманітних мистецьких заходах на рівні міста та області, створення дитячих телевізійних програм у співпраці з Львівським телебаченням та радіо. Творчий колектив відділу ніколи не зупиняється на досягнутому, ведуться пошуки нових цікавих напрямків роботи з молоддю, створюються нові мистецькі колективи і навпаки – деякі колективи припиняють свою діяльність (вокально-естрадний гурт “Дивоцвіт”, пісенна майстерня “Передвістя”, капела духовного співу “Соль аніме”, вокальний ансамбль «Галицька перлина»,джазовий оркестр (2003-2005 рік).

На їх місце приходять новостворені колективи з цікавим мистецьким почерком і з новими перспективними та різноманітними формами роботи. Так замість капели духовного співу “Соль аніме” у 2000 році було створено дитячо-юнацький камерний хор “Жайвір”, в 2007 році у відділ влилися такі цікаві колективи, як вокально-хореографічний ансамбль “Викрутасики”, клуб історичного танцю “Пантера”.

На сьогодні завдяки мистецькому розмаїттю колективи відділу мають можливість створювати  цікаві мистецькі та шоу-програми, які є окрасою багатьох заходів, що проходять як у місті Львові, так і далеко за його межами.

Відділ проводить: дитячий пісенний фестиваль “Дошколярик”, дитячий хореографічний фестиваль «Дошколярик», Міжнародний фестиваль для дітей та юнацтва “Різдвяні канікули”, пісенний фестиваль “Перевесло”, фестиваль духовної пісні «Струни душі», обласний етап  Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає здоров’я», обласні та Всеукраїнські семінари для керівників хорових, вокальних та естрадних колективів.

На даний час відділ естрадного та класичного мистецтва включає такі колективи:

Зразковий вокально-хореографічний ансамбль "Викрутасики"
 

Створено 10 листопада 2002 року. Засновником та незмінним керівником колективу є Леся Сологуб.

В ансамблі займається понад 80 дітей віком від 3-х до 16-ти років у семи вікових категоріях.Основною метою діяльності колективу є виховання дітей та молоді естетично розвинутими й фізично здоровими, духовно та морально збагаченими, професійно зорієнтованими. Основне завдання ансамблю – допомогти дітям реалізуватись в умовах чарівного світу музики, вокалу та танцю, пізнати красу пластики й руху тіла. За роки існування колективу здійснено багато цікавих мистецьких постановок, реалізовано декілька спільних проектів з іншими колективами. Плідною є творча співпраця з Заслуженим вокально-хореографічним ансамблем України «Галичина», Народним ансамблем танцю «Первоцвіт» та Заслуженим артистом України Остапом Стахівим. Ансамбль «Викрутасики» бере активну участь в усіх міських та обласних святах. Колектив є частим і бажаним гостем у дитячих сиротинцях, військових частинах, школах, на підприємствах та в установах міста та області. Виступи ансамблю часто транслюються по Львівському телебаченню, зокрема у фольклорній передачі «Світлиця».У своєму доробку ансамбль має декілька CD і аудіо дисків. Висока майстерність виконання, естетичність і гармонійність, неодноразово була оцінена компетентними суддями на обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях та конкурсах, а саме: обласний фестиваль традиційної обрядової культури та фольклорних колективів «Княжа династія» м.Львів,2004 р (I  премія); Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Маленькі зірочки» м.Херсон,2005р.- приз глядацьких симпатій; міський пісенний фестиваль «Дошколярик-2005»,м. Львів; обласний фестиваль мистецтв «Зоряний спалах», м. Львів;  обласний фестиваль мистецтв «Різдвяні канікули» м. Львів, 2006р.; VI Міжнародний фольклорний фестиваль «Приморсько-2008»,  Болгарія – I премія; Міжнародний проект «Мости між мостами» м.Краків, Польща (Приз глядацьких симпатій); VII Міжнародний фестиваль «Приморсько-2009», Болгарія -  володар золотої медалі; Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Королівство мистецтв» м.Львів 2009р.- I премія; Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Різдвяні канікули-2009» м.Львів – II премія; учасник фінального гала-концерту відбіркового конкурсу фестивалю хореографічного мистецтва ім.П.Вірського м.Львів 2010р.

Велике значення надається виховній роботі. Традиційним у колективі стало проведення родинних вечорів відпочинку дітей і батьків, що організовується до Дня Святого Миколая, на Різдво, до Дня Матері.

Ансамбль «Викрутасики» - це перспективний, цікавий, творчий мистецький колектив, який вирізняється високою культурою, високим  рівнем виконавської та акторської майстерності.

www.vykrutasyky.at.ua

e-mail: lesya_sologub@mail.ru

Молодіжний клуб вокально-інструментальних ансамблів
 

Молодіжний клуб вокально-інструментальних ансамблів (кер.О.Кузик).

Клуб об'єднує молодіжні гурти різних стилів та напрямків сучасної музики, серед них: Sunny Funny (поп – рок), Zoman (метал),  Friends and Potations(рок)  та інші.

 

Музична студія "Джерело" (кер. Назар Савко).

За час роботи колективом підготовлено 7 шоу-програм у різних стилях та напрямках, дві з них за  участю ансамблю сучасного танцю “Тайм Аут”,це програми “Я і прогресивне кохання…” та “Анатомічний хіт-парад”. Керівник МС «Джерело», співак, композитор, фіналіст шоу «Голос країни» 2013 р. у своїй праці з молоддю робить акцент на україномовні пісні та їх популяризацію. З цією метою записано і випущено три аудіокасети і два CD (Музична студія «Джерело», «Молодь співає пісні Івасюка»). Знято п’ять музичних відео кліпів («Кленовий вогонь», «Пісня буде поміж нас», «Забери мене», «Лети», «Це Різдво»). Вихованці студії «Джерело» активно гастролюють як в Україні так і за її межами, вони є лауреатами та переможцями багатьох фестивалів та конкурсів («Червона рута», «Веселад», «Різдвяні канікули», «Молода Галичина», «Крок до зірок», «Струни душі» та фестивалю імені Володимира Івасюка).

 
Зразковий ансамбль естрадного танцю “Тайм аут”
створений у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, під керівництвом Олени та Сергія Агапових, які до його створення були професійними танцюристами відомих хореографічних колективів України. У колективі займається багато дітей різних вікових категорій, а також молодь, які вивчають різноманітні напрямки сучасного естрадного танцю (модерн, джаз, контемпорарі, креативна пластика, хіп хоп, шоу денс і т.п.). Ансамбль бере активну участь у концертних шоу та різноманітних творчих телепрограмах, а також є Лауреатом багатьох Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів і конкурсів хореографічного мистецтва. Колектив має свою шоу-програму “Кіт, що гуляє сам по собі” та співпрацює із співаками музичної студії “Джерело” та її керівником Назаром Савком. За 15 років існування колективу керівники та вихованці зробили вагомий внесок у розвиток дитячого та молодіжного хореографічного мистецтва.
 
 

Народний дитячо-молодіжний камерний хор “Жайвір” (кер. Вікторія Грицюк).

Колектив створено у 2000 р. Щороку готує багату та різноманітну програму, яка включає класичну і сучасну музику. Колективом випущено 2 аудіокасети і 1 компакт-диск, він є Лауреатом багатьох хорових конкурсів та фестивалів: І – премія Всеукраїнського фестивалю мистецтв “Сурми звитяги”, Лауреат фестивалю хорової музики у м. Тромсе (Норвегія) тощо. Хор – це чудовий художній колектив однодумців, закоханий у музичне мистецтво.

www.zhayvir.com

e-mail: zhayvirchoir@gmail.com

 
 

Вокальна студія “Бель канто” (кер. Наталія Столбіна).

Колектив виконує надзвичайно важливу роль залучення дітей  та молоді до вивчення та розуміння прекрасних творів української та світової класичної музики.За час існування студії у ній займалося більше 150 вихованців. Кращі випускники студії навчаються у вищих навчальних закладах міста Львова та України.Деякі з них вже завершили навчання і працюють, як професійні виконавці. Серед них: Світлана Шкарупіна - солістка оркестру Збройних Сил України (м.Київ),Ірина Вакула - солістка оперного театру у м.Дюссельдорф (Німеччина).  Львівським ТБ знято 5 музичних фільмів про вихованців студії, щорічно відбуваються звітні концерти колективу на найкращих сценічних майданчиках міста; солістки Ірина Іонова, Ірина Терех перемагали на престижних Всеукраїнських фестивалях класичного співу для дітей (“Срібний дзвін” – м. Ужгород; “Весняна рапсодія” – м. Київ; “Зорепад” та “Первоцвіт” – м. Київ).

 
          
 

Львівський юнацький камерний оркестр

створений у березні 1993 року львівською скрипалькою та педагогом , Лауреатом Всеукраїнського конкурсу ім.М.Лисенка Оксаною Трунко.З того часу молоді музиканти з успіхом концертують по Україні та за її межами,зокрема у Англії,Данії,Іспанії,Франції,Люксембурзі,Німеччині,Чехії та Польщі.

Репертуар ансамблю складають музичні твори найвідоміших композиторів, серед яких: Бах,Кореллі,Вівальді,Моцарт,Штраус,Пьяццола,Джоплін та ін. Значну частину репертуару складають твори українських композиторів – Барвінського,Лисенка,Скорика.У виконанні колективу звучать різні тематичні програми з нагоди великих свят, зокрема Великопісний цикл Й.Гайдна «Сім останніх слів Ісуса на Хресті».

Музиканти колективу беруть активну участь в культурному житті м.Львова,зокрема є частими гостями в колективі Українського Католицького Університету.Плідна співпраця поєднує Львівський юнацький камерний оркестр

з молодими композиторами,диригентами,співаками,колектив бере участь у Міжнародних фестивалях та конкурсах,підтримує тісні контакти з молодіжними католицькими осередками та українською діаспорою багатьох країн Європи.

              

Відділ очолює Відмінник освіти України, художній керівник ЦТДЮГ Ярослав Биткалюк,методисти відділу:І.Смаль,А.Гурмак,Л.Сологуб,В.Грицюк.

Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Наші друзі50 кроків до успіху


Центр творчості дітей та юнацтва Галичини © 2018
Конструктор сайтів - uCoz