Головна | Реєстрація | Вхід | Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 25.05.2018, 12:52

Меню сайту
Форма входу
Пошук
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Головна » Архів матеріалів

В рамках презентаційного проекту «30 спалахів Талантів» у відділі технічної творчості Центру творчості дітей та юнацтва Галичини відбувся майстер-клас з виготовлення подарункових календарів.

У заході взяли участь (почергово) 2 групи учнів. 
Також учасники майстер класу виготовили загальну групову конструкцію з моделей різних тваринок, якою прикрасили клас для занять.

... Читати далі »

Переглядів: 190 | Додав: Myroslava | Дата: 17.03.2017 | Коментарі (0)

В ЦТДЮГ на Погулянці, в рамках проекту «30 Спалахів Талантів» відбувся надзвичайний культурно-просвітницький і патріотичний захід на вшанування Українського ПРОРОКА Тараса ШЕВЧЕНА. Вихованці школи кобзарського мистецтва ЦТДЮГ оригінальний мистецький спосіб підготували виступи Народної капели бандуристок «Дзвіночок» і капели хлопців-бандуристів «Гамалія».
Пісні, переплетені проникливим словом і пророчою поезією Кобзаря, звучали з новою силою і духовним наповненням. Звучання бандур наповнили концертний зал ЦТДЮГ і серця глядачів. Високий творчий рівень виконаних творів за творами Шевченка з гідністю може стати окрасою мистецьких урочистостей найвищого рівня. Плідна праця педагогів та вихованців школи кобзарського мистецтва стали щирою мистецькою прославою Тараса Шевченка, який сьогодні знову кличе гуртуватись патріотів України. 
Мистецька презентація стала продовженням творчого флеш-мобу «Тарас Шевченко – наш ПРОРОК у му ... Читати далі »

Переглядів: 176 | Додав: Myroslava | Дата: 14.03.2017 | Коментарі (0)

Сіль з перцем в очі і тікати!

Це, на думку тренера Тараса Білошицького, найбільш дієвий прийом самооборони. Тому треба носити в кишені сіль з перцем замість газового балончика, яким можна не встигнути скористатися.

Чому ми про це заговорили? А тому, що в мультиспортивному залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини в межах проекту «30 спалахів Талантів» Тарас Білошицький – керівник спортивно-туристичного клубу «Манівці» - провів семінар із самооборони для педагогів.

Коли тобі погрожують, не треба боятися, нападай першим, - радив Білошицький. Коли, наприклад, у нападника в руках ніж, намагайся відступити на безпечну відстань. До того ж треба знати психологію нападника: якщо злочинець погрожує ножем ... Читати далі »

Переглядів: 197 | Додав: Myroslava | Дата: 08.03.2017 | Коментарі (0)

Для тих, хто не знає, в ЦТДЮГ є два «Серпанки» - Школа народного танцю «Серпанок» і ансамбль танцю «Серпанок».
І, як показує практика, кожна зустріч з вихованцями керівника Школи народного танцю Заслуженого працівника культури України Валентиною Вартовник – перетворюється на свято, навіть якщо це майстер-клас-концерт у межах проекту «30 спалахів Талантів».

2 березня ц.р. юні танцюристи показали глядачам клас-концерт, до якого ввійшли 5 предметів з 11-ти, що викладають у Школі народного танцю. Як сказала у вступному слові керівник Валентина Вартовник, мета Школи – залучити багато дітей, щоб виховати в них любов до народного танцю, до музики, до Батьківщини, навіть професійно зорієнту ... Читати далі »

Переглядів: 222 | Додав: Myroslava | Дата: 08.03.2017 | Коментарі (0)

22 лютого 2017 року в СЗШ № 54 відбулось заняття у гуртку «Кримсько-татарська мова та культура», присвячене Міжнародному Дню Рідної Мови. На захід був запрошений Абкелямов Ернест Зіяєвич - Голова правління земляцтва Кримських татар у Львові. На занятті декламувались вірші кримськотатарською мовою. Також згадувались діячі. письменники, які зробили значний внесок в розвиток та збереження мови, зокрема Ісмаїл Гаспринський, Бекір Чобан-Заде, Номан Челебіджіхан, імена яких назавжди залишаться та будуть вписані в історію Кримських татар великими літерами. На занятті також були проведені паралелі з українською мовою. Діти згадали творчість Тараса Шевченка, Івана Франка, Михайла Грушевського, Михайла Коцюбинського тощо. Також були зроблені висновки як треба зберігати українську мову, а також рідну мову.

Основне завдання, яке поставили перед собою діти - це спілкування рідною мовою. Діти зрозуміли, що треба читати твори письменників, в яких відображена мова, історія та ку ... Читати далі »

Переглядів: 147 | Додав: Myroslava | Дата: 08.03.2017 | Коментарі (0)

Неймовірно видовищним візуально і емоційно. а також щире і позитивне енергетично відбулося мистецьке дійство від "ДЖЕРЕЛА" і "ТАЙМ-ауту" в рамках ПРОЕКТУ "30 СПАЛАХІВ на ПОГУЛЯНЦІ. 
Ці два колективи настільки синхронізовано і професійно досконало доповнюють одне одного, що складається враження висококласної мистецької корпорації талантів ВИЩОГО ГАТУНКУ.
Тепла атмосфера, настрій радості, дотепні жарти ведучих і яскраві виступи вихованців колективів залишаються лише сухими словами, бо відчуття пережитого видовища можна описувати віршами.
Володимир ІВАСЮК у свій день народження, якого згадував на сцені омпозитор-співак Назар САВКО, виконавши його твори, справді напевно потішився цими талановитими дітьми та молоддю.
Сцена ПОГУЛЯНКА кожну мить запалювалась ЗІРКАМИ і відчуттям щастя, що майбутнє в України є і достойне.

... Читати далі »

Переглядів: 169 | Додав: Myroslava | Дата: 08.03.2017 | Коментарі (0)

1 березня 2017р. о 16.00 в приміщенні Фольклорно-етнографічної студії "Світлиця" в рамках проекту "30 спалахів талантів" разом із вихованцями народного вокально-хореографічного ансамблю "Викрутасики" відбувся майстер клас "Солоне тісто". Проводила майстер клас: керівник Фольклорно-етнографічної студії "Світлиця" - Тетяна Кікеля. Діти спочатку намалювали зразки виробів, які планували виготовляти, а потім виліплювали свої роботи з солоного тіста. Робота кипіла, було цікаво. Час промайнув дуже швидко. Друга частина майстер класу відбудеться, коли вироби добре висохнуть - будуть розмальовувати. Фото з повністю готовими виробами очікуйте згодом.

... Читати далі »

Переглядів: 177 | Додав: Myroslava | Дата: 05.03.2017 | Коментарі (0)

«Рушничок» вшанував пам'ять Лесі Українки літературно-музичною композицією

24 лютого Народний вокально-хореографічний ансамбль "Рушничок" вшанував пам'ять Лесі Українки літературно-музичною композицією "Поетична квітка України".

Захід пройшов під керівництвом викладача Любові Бабанкової, яка також підготувала і продемонструвала цікаву презентацію на тему «Світ музики Лесі Українки».

Діти читали вірші Лесі, виконували музичні твори. Особливо зворушливо відтворили інсценізацію вистави за мотивами казки Лесі Українки"Лелія" , яку поставила Любов Бабанкова.

«Феномен Лесі Українки полягає ще у тому, що краса та сила її творчості є одвічними. Поезія Лесі близька нам і сьогодні. Відомий вислів: «Потрібний не лише герой, а й світ вартий його…» як не можна краще підходить до нашого сьогодення. Український світ, який виборює нині право бути вільним, вартий Лесі. Кожне її слов ... Читати далі »

Переглядів: 149 | Додав: Myroslava | Дата: 05.03.2017 | Коментарі (0)

19 лютого у ЦТДЮГ відбулась вистава за п'єсою античного драматурга Софокла «Антігона» у виконанні вихованців Народного художнього колективу України, українського драматичного театру «Ми».

Як сказав керівник театру Валерій Собецький: «Не думав, що сьогодні буде аншлаг». І справді вже за 10 хв. до початку п'єси практично всі місця були зайняті. Театр «Ми» уже вдруге звернувся до античної драматургії, перша їхня постановка «Арістофан» також вразила глядачів свою експресією та самобутністю.

Передусім, для щонайкращого сприйняття п'єси «Антігона» була адаптована для сучасного глядача. Скоротивши її тривалість і замінивши античний хор ... Читати далі »

Переглядів: 133 | Додав: Myroslava | Дата: 05.03.2017 | Коментарі (0)

Змагання з інтелектуальних ігор

У вівторок, 21.02.2017, у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбувся другий етап змагань Шкільної ліги "Що? Де? Коли?" сезону ігор 2016-2017 років.

В обласному центрі у змаганнях беруть участь 15 команд, що представляють Львівський фізико-математичний ліцей, Львівську гімназію «Престиж», НВК «Відродження», Львівську класичну гімназію, Львівську лінгвістичну гімназію, Львівську правничу гімназію, загальноосвітні школи №43, №86, №50, №20, №91, №97, №100, №96. Окрім змагань у Львові турніри Шкільної ліги синхронно відбулися у Сокальському, Бродівському, Радехівському, Яворівському, Мостиському, Пустомитівському, Жидачівському, Самбірському районах, у м.Червоноград та м ... Читати далі »

Переглядів: 184 | Додав: Myroslava | Дата: 26.02.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 12 13 14 15 16 »
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Наші друзі50 кроків до успіху


Центр творчості дітей та юнацтва Галичини © 2018