Головна | Реєстрація | Вхід | Вітаю Вас ГістьПонеділок, 19.03.2018, 06:56

Меню сайту
Форма входу
Пошук
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ
Головна » 2017 » Грудень » 30 » “Позашкільна освіта – 2017: десять перемог”
21:38
“Позашкільна освіта – 2017: десять перемог”

ЦЕНТР ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ГАЛИЧИНИ відзначений у номінації «Індивідуальність – 2017 року»

АСОЦІАЦІЯ ПНЗ спільно з видавництвом ШКІЛЬНИЙ СВІТ ВІТАЮТЬ ПОЗАШКІЛЬНИКІВ


“Позашкільна освіта – 2017: десять перемог”

Організатори: Міжнародна асоціація позашкільної освіти; Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, інженерно-педагогічний факультет, кафедра позашкільної освіти, кафедра етики і естетики; видавнича група “Шкільний світ”; Інститут екології економіки і права.

Запрошені: представники Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти України, відомств, працівники органів управління освітою, вищих, позашкільних і загальноосвітніх закладів освіти, громадськість та журналісти, вчені та практики.

Коротко. Мета заходу – презентація досягнень і перемог позашкільної освіти у 2017 р., нагородження кращих закладів позашкільної освіти України та інституцій “Лідер позашкільної освіти – 2017”.

Увага зосередиться на презентації основних перемог позашкільної освіти у 2017 р., серед яких: позашкільна освіта в Законі України “Про освіту”, грант Президента України “Розробка сучасної концепції позашкільної освіти в умовах децентралізації”, Державна Премія України в галузі освіти 2017 року у номінації “Дошкільна і позашкільна освіта” за наукову роботу “Науково-освітній Інтернет-портал “Тарас Григорович Шевченко” (www.kobzar.ua), Мала академія наук України – Центр ЮНЕСКО 2 категорії, Міжнародний форум з позашкільної освіти (25.09.2017 р.) та ін.

В Укрінформі назвали основні перемоги позашкільної освіти у 2017 році і відзначили 15 номінантів «Лідерів позашкільної освіти – 2017»

ЦЕНТР ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ГАЛИЧИНИ 

відзначений у номінації «Індивідуальність – 2017 року»


 

джерело : ukrinform.ua