Головна | Реєстрація | Вхід | Вітаю Вас ГістьП`ятниця, 25.05.2018, 12:44

Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Січень [2]
Квітень [2]
Травень [1]
Червень [1]
Листопад [2]
Пошук
МИ В СОЦМЕРЕЖАХ

Каталог статей

Головна » Статті » Вісник 2015 » Травень

Культурно-мистецька зустріч у Митрополичих садах Святоюрської гори Львова

 

6 травня, в Митрополичих садах біля церкви Св. Юри відбулась культурно-мистецька акція «Стежками митрополита Андрея Шептицького», приурочена до святкування у місті року патріарха.

 

Під час акції мистецькі колективи з Центру творчості дітей та юнацтва Галичини подарували позитивні емоції своїми виступами. Вихованці гуртків підготували патріотичний флешмоб «Держава! Родина! Гідність! Віра!», співи, танці, декламування віршів.

 

Юні художники від керівництвом керівника школи образотворчоих мистецтв «Арт Дизайн» Євгена Потапова змальовували сади, храм Святого Юрія, творили портрет митрополита Андрея. Сади стали місцем, що об’єднало дітей, молодь, дорослих для вшанування великого духівника української нації. 

 

Місце проведення акції організатори вибрали не випадково, адже Митрополичі сади,  довгий час були запущеними і нещодавно почали відновлювати, аби створити там місце для відпочинку та прогулянок.

 

«Можливо Митрополичі сади сьогодні не такі, якими ми б хотіли їх бачити, але ми разом зробимо все можливе, щоб восени сади були набагато кращими, щоб ми могли сюди приходити і навіть смакувати плоди з цих дерев. Митрополичі сади ще не у власності церкви, ними володіє місто, але ми разом співпрацюємо, щоб їх «поставити на ноги» і сподіваємось, що вже восени тут буде багато дітей і можливість відпочинку», – розповів директор благодійної організації «Фундації Духовного Відродження» УГКЦ о. Тарас Милян.

 

На свято завітав Митрополит і Архієпископ Львівський Ігор (Возьняк). Своєю щирою посмішкою і побажаннями підтримав на дусі юних художників, які не злякалися дощу й завершили свої мистецькі роботи.

 

«Чому ми святкуємо пам’ять митрополита Шептицького – це не стільки потрібно йому, бо він що мав зробити і міг, те зробив, ми святкуємо пам’ять про митрополита Андрея, як взірця, яким має бути людина. Митрополит жив у різних політичних ситуаціях: Австрія, окупація Росією, польська держава, совіти, німці і знову совіти, але бачимо, що у будь-яких ситуаціях він міг щось робити», – звернувся до присутніх владика Венедикт.

 

До учасників дійства з вітальним словом звернувся директор Центру творчості Євген Кузик, який наголосив на важливості подібних заходів, адже вони сприяють утвердженню єдиної національної держави.

 

А заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський наголосив на тому, що захід є символічною “Дорогою крізь час”, а  постать Андрея Шептицького є важливою не лише для церкви, а й для усієї України.

 

Діти захисників України зі Львівщини у межах проекту “Мій тато захищає Україну” теж мали можливість долучитися до культурно-мистецької акції  ”Стежками митрополита Андрея Шептицького”, що відбулася у Митрополичих садах. Батьки дітей учасників АТО подякували організаторам акції, зокрема Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, БО “Фундація Духовного Відродження” УГКЦ, службі у справах дітей Львівської ОДА,  усім учасникам культурно-мистецького заходу за запрошення і чудовий захід. І навіть попри дощ ділилися незабутніми враженнями.

 

Категорія: Травень | Додав: Myroslava (10.01.2017)
Переглядів: 142 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наші друзі50 кроків до успіху


Центр творчості дітей та юнацтва Галичини © 2018