Засідання методичної ради та навчальний семінар для методистів

29. 05. 019 р. в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбулося засідання методичної ради та навчальний семінар для методистів, культорганізаторів та педагогів закладу. На методичній раді виступила завідувач відділу інформаційно-методичної роботи п. О. Мончин і надала інформацію про нараду «Стратегія позашкільної освіти», котра відбулась 27.05.19 у культурному центрі ім. Довженка.

На методичній раді були представлені до обговорення навчальні програми: «Геометричне моделювання» (укладачі З. Степанишин, З. Богдан, Л. Дейдиш), «Виховання дошкільнят казкою» (З. Богдан), «Музична грамота» та «Гра на фортепіано» (Л. Бабанкова), «Хореографія» у народному художньому колективі «Рушничок» (З. Лозовська), «Школа етикету» у народному музичному театрі-студії «Погулянка» (В. Соломіна), «Фітодизайн» (С. Роміна)

Було вирішено доопрацювати їх та подати на затвердження педагогічною радою. Розглядались також методичні роботи: «Звірятка вміють співати (маленькі таємниці великого співу)» (укладач Н. Савко), «Нескінченна пісня Остапа Нижанківського» (сценарій літературно-музичного заходу до 155-річчя з дня народження славетного композитора, укладач Л. Бабанкова), «150 рокiв з дня заснування у Львовi культурно-освітньої громадської організації «Просвiта» (укладач Л. Миськів), а також методичні матеріали «Олег Ольжич – український письменник, науковець, археолог» (110 років з дня народження); «Докія Гуменна – прозаїк українського зарубіжжя» (115 років з дня народження); «Тодось Осьмачка – прозаїк, поет, перекладач,член МУРу» (120 років з дня народження) (укладач О. Москва). Всі роботи були затверджені методичною радою з внесенням відповідних правок.

На навчальному семінарі слухачі мали змогу почути доповідь «Порятунок на воді. Проведення семінарів для школярів». Доповідач Т. Білошицький наголосив на практичному вмінні застосовувати інформацію з доповіді. Було вирішено провести практичне заняття 04.06.19 разом з вихованцями ЦТДЮГ. І. Тирпак, методист школи народного танцю «Серпанок», представила мультимедійну презентацію «Підсумки проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Галицькі барви», котрий відбувся 16-17 березня 2019 р. в ЦТДЮГ. Було рекомендовано оформити подану роботу у методичні рекомендації відповідно до вимог. На закінчення семінару учасники спільно з практичним психологом ЦТДЮГ Н. Лаган «відправились» у країну своїх мрій …