Радісні і сумні акорди закінчення навчального року у позашкіллі

Напередодні Дня захисту дітей, у травневі дні чути передзвін голосів закінчення навчального року. Позашкільні навчальні заклади наповнюються акордами веселих усмішок і голосів радості, творчих звітів і позитивних емоцій успіху. Протягом року плідна робота у гуртках і творчих колективах дарують плоди мистецьких досягнень і перемог, успіху і задоволення від занять улюбленою справою.

ПОГУЛЯНКА ЦТДЮГ наповнилась також і легеньким смутком прощання зі своїми випускниками. Однак педагоги завжди таять надію, що бодай кілька років але їхні вихованці продовжуватимуть займатися у колективах, будучи студентами Вишів. Важливо і те, що в любому випадку прожиті творчі роки назавжди залишаться у серцях вихованців позашкілля як емоційний світ пізнання нового таланту і здібностей, як радість зустрічі з друзями-однодумцями подібними за вподобаннями і сприйняттям світу.

На сцені ЦТДЮГ відбулося вручення СВІДОЦТВ про закінчення повного курсу навчання в позашкільному навчальному закладі, яке супроводжувалося вітальними словами педагогів-наставників, керівників відділів та малят, що крокують позаду у пізнання свого мистецького світу.

*більше фото тут: