Відділ спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи

Відділ спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи
Центру творчості дітей та юнацтва Галичини

Адреса: м. Львів, вул. Вахнянина, 29
Конт. тел. 0959295477
Електронна адреса: sport.viddil.ctdug@gmail.com
Зав. відділу Єсіпова Олександра Анатоліївна

Завідувач відділу
Єсіпова Олександра Анатоліївна
0975859294; 0636646415

Методист відділу
Літовченко Олена Андріївна
0974408440; 0939411847

Завдання відділу – розвиток фізичної культури та спорту, формування і закріплення кращих традицій культури здорового способу життя, всебічний фізичний розвиток, виявлення обдарованих та перспективних дітей.

Відділ проводить: семінари та практикуми для тренерів різних видів спорту та фізичної рухової активності, Міжнародні та Всеукраїнські науково-практичні конференції, змагання та фестивалі різних напрямів, майстер-класи та тренінги.

У відділі працюють: гуртки з скелелазіння, спортивної акробатики, паркуру, спортивного туризму, художньої гімнастики,  таеквон-до, корфболу, гурток раннього фізичного виховання «Зайчиха», шаховий клуб, баскетбольний клуб «Карпатські леви», спортивно-танцювальні клуби «Віка Данс», «Карменс», «Фламінго» та театр танцю «Відлуння».

Робота відділу спрямована на розвиток фізичної культури та спорту, зміцнення здоров’я, всебічний фізичний розвиток, забезпечення високої фізичної та спортивної підготовки.

За роки існування відділу спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи було підготовлено понад 200 Майстрів спорту України, вихованці відділу приймали участь у  Чемпіонатах світу та Європи, у Міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських змаганнях та турнірах різної кваліфікації, тренерами відділу організовано та проведено понад 1000 соціальних заходів, щороку відкриваються нові гуртки та секції з різних спортивних та фізкультурно-оздоровчих напрямів. З вихованцями працюють досвідчені тренери та інструктори з фізичного виховання з великим досвідом роботи.

НОВИНИ:


В рамках Всеукраїнського семінару-практикуму для директорів закладів позашкільної освіти України та Ювілейних заходах, присвячених 80-тій річниці заснування перших закладів позашкільної освіти на Львівщині та 35-річчю діяльності ЦТДЮГ на Погулянці,
ЦТДЮГ Відділ спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи щиро запрошує усіх на презентацію своєї діяльності «Активне дозвілля та спорт без вікових обмежень».

В програмі:
🔸урочисте відкриття секції та представлення відділу;
🔸показові виступи вихованців відділу;
🔸мультимедійні презентації клубів;
🔸показові ігри;
🔸виступи запрошених гостей.

Захід відбудеться 10 жовтня 2019 року в приміщенні спортивного залу ЦТДЮГ.

цтдюг спортвідділ