Про нас

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

Дитячо-молодіжний позашкільний навчальний заклад освіти став мистецькою скарбницею юних талантів, де діти розвивають свої творчі здібності, спілкуються та змістовно проводять свій вільний час. Творча оселя фахівців, які завжди раді щирим друзям та молодим талантам.

Позашкільний навчальний заклад освіти, який підпорядковується управлінню освіти Львівської міської ради та займається організацією творчої діяльності колективів різних жанрів мистецтва, дозвіллям дітей та молоді, розвитком їх творчої ініціативи.

ЦТДЮГ

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини є членом Європейської асоціації установ вільного часу, співпрацює з багатьма молодіжними центрами, своєю роботою охоплює близько 10 тисяч дітей, підлітків та молоді Львова та області, з якими працюють понад 200 педагогів. Форми роботи Центру творчості допомагають кожній дитині вибрати заняття до душі, максимально розвинути свої здібності, цікаво і з користю провести вільний час та отримати початкові професійні знання.

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини проводить міжнародні, всеукраїнські обласні конкурси та фестивалі з танцювального, театрального і вокального мистецтва, змагання з технічної творчості, спортивні турніри та художні виставки.

Дозвілля в Центрі творчості – це робота клубів за інтересами для дітей та молоді, організація літніх таборів, вечорів відпочинку, екскурсій, спортивно-розважальних заходів.

Відома та невідома Погулянка (Цікаві факти з історіі Погулянки)
Історія становлення ЦТДЮГ 

Адреса та банківські реквізити:

79017, Україна
Львів, вул. Вахнянина 29
Тел:.  (032) 275-19-47
Інтернет сторінка:http://ctdug.lviv.ua/
Банківські реквізити: Р/р 35426004002967 в УДКСУ Личаківського району у Львівській області МФО 825014 ЗКПО 13798057 (неприбуткова організація) Факс: 275-19-56 Код міста Львова – 032

Власні сторінки ЦТДЮГ у  соціальних мережах:

YouTube
Facebook
Google+