Відділ організаційно-масової роботи

Відділ комунікації та звязків з громадськістю
Центру творчості дітей та юнацтва Галичини

Адреса: м. Львів, вул. Вахнянина, 29
Конт. тел. 0322 750 500
Електронна адреса: news.ctdug@gmail.com

Завдання
 – пріоритетні завдання відділу це популяризація  діяльності  Центру.

Відділ стратегії розвитку, комунікації та зв”язків з громадськістю створений у  2001 році. Розвиток відділу розпочинається у  1988році. Тоді було створено гурток репортерів у Центрі творчості, який  у 1991-1993 роках перепрофільований у Школу журналістики. У 1997 році Школа журналістики була за основу створення  відділу  журналістики та реклами Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.

У названій структурі є  чотири  напрямки:

Школа журналістики, Дискусійний клуб, Вірменська недільна школа, Литовська недільна школа. Відділ є  ініціатором різноманітних конкурсів.

Дискусійний клуб

Завдання – поглиблено вивчати вивчення історії, культури, звичаїв України та країн Європи;  інтелектуально  розвивати молодь.  Клуб  почав працювати у 1995році.  Пройшли навчання у Фонді „Відродження” команда тренерів для  проведення інтелектуальних ігор. Клуб організовує та проводить Всеукраїнські чемпіонати, змагання на рівні міста та області.
У рамках „Інтелектуальних ігор” проходять турніри під назвами „Що?Де?Коли?”, „Своя гра”, „Дебати”. Команди з різних міст з’їжджаються на чемпіонати  Відкритої вищої  ліги.

Школа журналістики.

Завдання – підготувати дітей до свідомого вибору професії журналіста, сформувати навики  репортерської служби, виховати лідерські здібності.

У цій структурі учні-старшокласники навчаються два роки. За цей час вони опановують ряд предметів: українську мову, основи журналістики, практичну журналістику, фотожурналістику, англійську мову. Практична частина   навчання втілюється в друкованих виданнях „Вісник”, „Разом”. Виготовляються  дитячі фотовиставки. Учні створюють тематичні мультимедійні презентації. Окрім того вони є активними учасниками дитячих конкурсів – Міжнародний Інтернет-конкурс для дитячих газет (молодіжно-юнацька газета „Разом” була дворазовим учасником Міжнародного Інтернет-конкурсу дитячих газет) та Міжнародний  фестиваль  дитячо-юнацької  журналістики „Прес-весна на Дніпрових схилах”.

Школа проводить:

Осінній журналістський табір „Репортери пишуть про корупцію”;
Осінній  фестиваль „Прес-листопад на Погулянці”;
Обласний та міський конкурси „Гостре перо”;
Весняний журналістський табір „Журналістські верстати для  учнів для вчителів м.Львова”;

Недільна литовська школа

Завдання – школа є освітнім осередком чисельної діаспори литовців у м.Львові. Вона діє на базі ЦТДЮГ 12 років. Спільно з литовським товариством „Медейна” школа зберігає давні традиції Прибалтійських народів.

У школі вивчають: литовську мову, історію, культуру, пісенну спадщину. Таке навчання зберігає автентичність культури на теренах України, наступність поколінь. При школі діють вокальні ансамблі „Бурштин”, „Бурштинчики”. Молодіжна організація випускає газету „Погляд”. Влітку  школа проводить національні літні учнівські табори. Товариство і Школа співпрацюють з Литвою. Підтримують тісний контакт з Шауляйським університетом і  Вільнюською академією мистецтв. ШКОЛА Товариство організовує зустрічі   чисельних делегацій з Литви в Україні.

Вірменська  недільна школа

Завдання – об”єднує навколо себе вірмен, які  емігрували з Вірменії і таких, що  давно проживають в Україні. Школа має просвітницьку місію.  Навчання ведеться як для дітей дошкільного віку, так і для старшокласників. Діяльність освітнього осередку підтримує релігійна громада Львівської вірменської церкви. Діяльність вірменської школі більш, ніж за 10 років визнана найпотужнішою в Україні. Досвід роботи Львівської школи запозичають в мста України, а це: Рівне, Вінниця,  Ужгород, Харків, Івано-Франківськ та інші. Навчання у таких школах ведеться фахівцями з Вірменії, або представниками вірменських общин з  педагогічною освітою. Викладають учням загальноосвітні предмети, а також предмети мистецького спрямування. Надається посильна методична допомога новоствореним філіалам вірменської школи у різних  містах.

У школі вивчають: історію, мистецтво, вірменську мову

НОВИНИ: