Надання послуг

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

позашкільний багато профільний навчальний заклад освіти м.Львова

який забезпечує навчання, виховання, розвиток та соціалізацію дітей і молоді у вільний час.

Метою позашкільної освіти є розвиток здібностей і талантів дітей та молоді в сфері освіти, науки, культури, спорту, технічної та іншої творчості, здобуття ними первинних професійних навичок і вмінь, необхідних для подальшої самореалізації та професійної діяльності.

ЦТДЮГ

ЦТДЮГ пропонує:

  • використання приміщення для проведення конференцій, семінарів, фестивалів тощо (концертний зал на 480 місць, лекційний зал на 100 місць, три танцювальні зали для проведення майстер-класів та тренувань, конференц-зал та відповідна оргтехніка);
  • навчання у гуртках і творчих колективах за обраним напрямом мистецтва, творчості, спорту дітей віком від 3 років і молодь до 30 років;
  • участь у творчих виступах, фестивалях, закордонних мистецьких поїздках;
  • спільне творення середовища творчого розвитку, задоволення вподобань і спілкування з однодумцями;
  • організацію екскурсій, проживання та харчування гостей м.Львова;
  • організацію мистецьких та творчих проектів з формальної, неформальної та інформальної освіти;
  • міжнародну співпрацю і партнерство в роботі з дітьми та молоддю.

м.Львів 79017, вул.А.Вахнянина, 29 «Погулянка»     кон.тел. (032) 275-19-57 

 


Запрошуємо до співпраці освітні та позашкільні заклади, молодіжні та громадські організації м. Львова, Львівщини та інших областей України.

У чарівному куточку Львова, в лісопарковій зоні Погулянка, у приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва Галичини розташований дитячо-юнацький туристично-екскурсійний центр “Погулянка”, який приймає учнівську та студентську молодь із різних куточків України та з-поза її меж. Він розміщений поблизу різноманітних місць дозвілля та відпочинку, музеїв, культурних закладів, архітектурних пам’яток.

Дитячо-юнацький туристично-екскурсійний центр  (ДЮТЕЦ) “Погулянка” :

Забезпечить Вас проживанням у хостелі  ДЮТЕЦ  чи  у готелях м. Львова

У хостелі туристичного центру одночасно може розміститися 46 осіб. Хостел має чотири 8-місних (двоярусні ліжка), дві 4-місних, одна 3-місна, одна 2-місна та одна 1-місна кімнати.

Безкоштовні послуги:

– умови на поверсі. Холодна та гаряча вода цілодобово;

– 1-місна та 2-місна кімнати знаходяться в окремому блоці і мають окремий душ;

– приладдя для прасування одягу надається за побажанням;

– в окремій кімнаті можна скористатися електричним чайником та розігріти їжу в мікрохвильовій печі;

– Wi-Fi;

– паркінг.

Поселення в хостел здійснюється з 13.00, виселення до 12:00

До нас добратися:

  • з центру міста – трамваєм  № 7 до кінцевої зупинки: «Погулянка», а також маршрутними таксі

№ 37, 46 до зупинки: «вул. Зелена. Водоканал» та далі пішки вулицями Студентською та

К. Левицького;

  • від залізничного вокзалу – трамваями № 1,9,10 до центру міста, зупинка «вул. Підвальна. Руська», а далі відповідно до вищевказаного.

Організує харчування на будь-який смак

На території Центру творчості Галичини в зимовий період діє мережа швидкого харчування «Чудо-піч», а в літній – майданчик-кафе, де можна замовити смачну їжу. У ресторанах, кафе, кав’ярнях, закладах швидкого харчування міста Львова, таких як: «Пузата хата», «Сіли-з’їли», «Час поїсти», «Чудо-піч» можна посмакувати галицькими стравами та різноманітними смаколиками. Одним із найпопулярніших закладів харчування і розваг – є відома у Львові мережа ресторанів «!ФЕСТ» із кнайпами: «Криївка», «Гасова лямпа», «Вар’яти» та іншими.

Ознайомить із історичною спадщиною древнього Львова, його літературним, мистецьким, сакральним минулим

Небагато міст можна порівняти з музеями просто неба. Таким є Львів. Тут переплелися минуле і сучасність. Тут говорить земля, а історія записана в камені. Це місто-купець, місто-лицар, місто-просвітитель і духовний владика.

Надасть послуги у проживанні та екскурсійному обслуговуванні Вашим іноземним гостям

«Маленький Париж» – так львів’яни інколи називають своє місто через велику кількість історичних, культурних та архітектурних пам’яток. Львів називають містом, де залишають серця. Його люблять українці, ним захоплюються гості.

Запропонує мистецькі заходи у Львові та Центрі творчості Галичини, культурні імпрези та фестивалі, різноманітні майстер-класи

Львів відомий своїми батярськими традиціями, піснями та розвагами. Наше місто визнано культурною столицею України. Основними підставами такого досягнення є проведення понад 100 фестивалів у Львові щорічно. Львів – відкритий для світу, дружній до людей! Саме таким є гасло Львова, що символізує відкритість та привітність мешканців і неймовірну атмосферу.

Організує відвідини музеїв, виставок, театрів

Сьогодні незаперечним свідченням культурного багатства міста є велика кількість театрів, концертних залів, творчих об’єднань, а також проведення тут численних мистецьких заходів. Львів налічує більше 60 музейних та 14 театральних закладів.   В кожному місті є свої таємниці  і цікавинки, а у Львові їх безліч. Саме вони до кінця зберігають інтригу. Тут можна відвідати: вернісаж – виставку продаж народних промислів, Дім легенд, майстерню шоколаду, копальню кави, майстерню карамелі, свічкову  мануфактуру, пряничну майстерню «Юрашки» тощо.

Запропонує тематичні екскурсії

Щоб пізнати і зрозуміти Львів треба у ньому хоч раз побувати. На древньому гербі міста зображений лев, що грізно пильнує браму. Не бійтеся його, адже ворота широко відчинені, а це означає, що Львів радо зустрічає гостей. Чимало яскравих подій та атракцій чекають на Вас у нашому місті, яке манить шармом старовинних кам’яниць, загадками львівських двориків, розмаїттям архітектурних стилів, таємницями та легендами львівських левів, дивовижною музикою в камені, ароматом справжньої кави та шоколаду.

Тематика наших з Вами спільних мандрівок допоможе ближче познайомитись з містом Лева, заглибитись в його таємниці, пізнати сторінки героїчного минулого Львівщини та Західної України.

З нетерпінням чекаємо на Вас!

УВАГА! ПРИЙМАЮТЬСЯ ЛИШЕ ГРУПОВІ ЗАМОВЛЕННЯ!

Наша адреса: м.Львів, вул. Вахнянина, 29

Контактні телефони : (032) 275-05-00 (Любов Іванівна)

Пишіть нам на e-mail: ctdug.lviv@gmail.com