НАСТАЄ НОВА СТОРІНКА У ЖИТТІ ПОГУЛЯНКИ

НАСТАЄ НОВА СТОРІНКА У ЖИТТІ ПОГУЛЯНКИ
Шановні колеги, друзі, однодумці, симпатики
Центру творчості дітей та юнацтва Галичини !

Директор ЦТДЮГ Я, Кузик Олег Євгенович, директор Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, кандидат педагогічних наук, Відмінник освіти України.

Вже 17 років волею долі мені випало керувати одним з найбільших в Західному регіоні закладом позашкільної освіти – ЦТДЮГ. Погулянка – це велика родина однодумців, творчих особистостей, сотень тисяч дітей і молоді, які за 35 років діяльності закладу у цьому мальовничому куточку Львова здобували додаткову освіту, розвивали свої вміння і таланти.

Для мене особисто, Центр творчості Галичини – це моє життя, радість і професійна зрілість.
Чи добре і правильно мені вдавалося керувати цим неординарним закладом позашкільної освіти м.Львова всі ці роки – скажуть люди і час.

Однак приходить час, що необхідно йти далі. За 17 років праці «зростаєшся зі стінами»; співпрацівники стають не підлеглими, а друзями; перестаєш реагувати на дрібниці, які колись були важливими і т.д. Разом з тим, я зміг реалізувати себе як керівник, набути колосального особистого професійного досвіду, сформувати колектив однодумців.

За роки роботи в ЦТДЮГ я надбав для себе ще одних важливих для мене друзів – отців-салезіян УГКЦ. Саме від них зрозумів, у всій повноті, значення слова «СЛУЖІННЯ». Служіння ближньому і улюбленій справі, а не вислужування перед начальством заради бажання чим довше просидіти на посаді директора чи бути «вгідливим служакою» і наражатись на безпідставну зневагу гідності та образи.

Незважаючи на різні загрозливі «хмари», які злітались періодично за ці роки над Центром творчості Галичини «Погулянка», працювалось завжди настирно, вперто і з любов’ю, переборюючи всі негаразди. Саме ці почуття і щирі бажання дозволили зробити успішним цей один з найбільших у Західній Україні заклад позашкільної освіти, спільно всією командою однодумців.

Сьогодні на нашій «Погулянці» сформований найуспішніший професійний педагогічний колектив – самодостатній, висококваліфікований та одержимий своєю улюбленою роботою. І не тільки педагоги, весь обслуговуючий та господарський персонал закладу називає себе Однією Родиною Погулянки, які спільно дбають за цей заклад освіти.

Для керівника закладу, де працює понад 220 осіб, це найбільша винагорода за всі роки праці. Події святкувань 10-12 жовтня 2019 року, з нагоди 35-річчя діяльності закладу на Погулянці, вкотре підтвердили, що ЦТДЮГ є успішним і високопрофесійним закладом позашкільної освіти в Україні.

Ми спільно підвели підсумок своїх напрацювань за попередні роки і визначили високі орієнтири якості позашкільної освіти на майбутнє. Починається нова сторінка творчого і професійного життя колективу Центру творчості Галичини, де діти можуть завжди знайти своє творче і професійне покликання, розкрити талант і окреслити майбутній фах.

Мій розділ життєвої ходи я починаю писати теж заново, маючи силу, бажання і натхнення на нові ідеї та звершення під Божою опікою.

ЩИРО ДЯКУЮ ВСЬОМУ КОЛЕКТИВУ ПОГУЛЯНКИ ЗА ЄДНІСТЬ І ВІДЧУТТЯ РОДИННОСТІ !
РУХАЄМОСЬ ВПЕРЕД ДО УСПІХУ!  МОЄ СЕРЦЕ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ТУТ– у ЦТДЮГ!