СПОРТ оздоровлюючий і розвиваючий, а НЕ КОМЕРЦІЙНИЙ

Погулянка

Прикро стверджувати, однак спорт переживає мабуть нове бачення свого розвитку. Пострадянський формат масової спортивної культури до 90-х років згодом змінився на вузькопрофільний професійний. Разом з тим,. на моє переконання, під словом професійний деякі правителі від спорту зрозуміли як засіб заробляння грошей – договорняки, купівля і продаж всього, від спортсменів до матчів, і місць. І пішла жара…

Сьогодні чухають лоби і потилиці не ділки, а батьки. Молодь спортивно слабка, хвороблива, лінива і не зацікавлена займатись спортом – зникає культура фізичного оздоровлення і розваги на повітрі з елементами змагань.

ЦТДЮГ на Погулянці намагається протидіяти негативним тенденціям і прагне створити простір для розвитку, фізичного вдосконалення та оздоровлення.

СЕКЦІЇ, КЛУБИ, СПОРТИВНІ ШКОЛИ, які працюють в ЦТДЮГ з фанатичними і бомбезними педагогами-тренерами ЧЕКАЮТЬ КОЖНУ ДИТИНУ.

Відділ фізкультурно-оздоровчої та спортивно-туристичної роботи ЦТДЮГ після відновлення спортивного залу переповнений ідеями, бажаннями, перемогами і успіхами. ГАЙДА ДО НАС !!! Хто вагається – зроби перший крок, і понесе.