ЦТДЮГ популяризує українську колядку

Щороку все менше ми бачимо вертепів на вулицях міста у святкові дні, та рідше дітлахи «ходять колядувати» на Різдво. Тож модернізувати і популяризувати, саме таку мету собі поставили в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини.
«Ми готуємось до Різдва дуже ретельно, згадуємо старі та вчимо нові коляди. В музичній студії «Джерело» є різдвяна програма, з якою активно виступаємо в зимовий період. Цьогоріч колядувати будемо на екранах. Ідея передбачена теперішнім карантинним становищем у світі. Перебуваючи в одному із ТЦ ми чули закордонні різдвяні пісні. Так, вони гарні, мелодійні, але у нас є свої. Все що потрібно, це якісні аранжування та відео, щоб наш творчий «продукт» потрапив на екрани. Саме це ми і зробили. І тепер усі українці можуть співати разом з нами!» – розповідає автор Різдвяного проєкту Назар Савко.

Колядувати і щедрувати вихованці музичної студії «Джерело» (ЦТДЮГ) будуть на телеканалах , адже є домовленість із львівськими ЗМІ про трансляцію цих відеоробіт, та на рекламних платформах у ТЦ. Кліпи також можна переглянути на ютуб каналі ЦТДЮГ.