ЦТДЮГ приєднується до реалізації стратегії щодо профілактики наркоманії “СтопНаркотик”

Зі стрімким розвитком інформаційних технологій та використанням кіберпростору у всіх сферах суспільного життя, на жаль, розповсюдження наркотичних засобів здебільшого здійснюється за допомогою мережі Інтернет та месенджерів.

З метою реалізації Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 серпня 2013 року №735-р, у частині концентрації зусиль суб’єктів наркополітики та профілактиці наркоманії, поширюємо плакати із посиланням на спеціальний аккаунт «СтопНаркотик» у месенджері «Телеграм».

Групою фахівців та курсантів факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом декана факультету підполковника поліції В’ячеслава Маркова у рамках проекту «MRIYA» створено чат-бот «СтопНаркотик», призначений для блокування Інтернет-ресурсів з продажу наркотичних засобів з використанням месенджеру Telegram.

Електронний варіант плакату, скерований управлінням превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Львівській області.