Грамоти за творчі здобутки вихованцям ЦТДЮГ вручали під світлом телефонних ліхтарів

У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини навчальний 2023-2024 рік завершився педагогічною радою та творчим звітом мистецьких колективів. В.о. директора ЦТДЮГ Надія Савко подякувала усім працівникам, – педагогам, адміністрації, господарській службі, – за плідну роботу у таких непростих умовах.

«Ми закладаємо в дітях зерна знань, правди та життєвого досвіду, які стануть їм у нагоді в майбутньому. Незважаючи на складні умови, продовжуємо плідно працювати, кожен у своєму напрямку, і досягати позитивних результатів», – зазначила Надія Савко.

Педагоги ЦТДЮГ не просто навчали дітей, а й брали участь у різних конкурсах, перемагали, самі організовували змагання. Підтвердженням їхньої самовідданої праці стали чудові виступи вихованців творчих колективів під час звітного концерту.

Під час педагогічної ради керівники коротко поділилися напрацюваннями впродовж року, здобутками та перемогами.
Насамкінець відбулося нагородження відзнаками кращих дітей, але світло у залі згасло. Проте педагоги та батьки не розгубились і вручення проходило у променях телефонних ліхтариків вже не на сцені, а у глядацькому залі.