Художньому хореографічному колективу DiaDance з Погулянки виповнюється п’ять років

Цьогоріч художній хореографічний колектив DiaDance  Центру творчості дітей та юнацтва Галичини святкуватиме п’ятиріччя творчої діяльності. Попри молодий вік, цей ансамбль вирізняється своєю самобутністю, його виступи збирали гарячі аплодисменти не лише у Львові, а й за межами України.  «Танцювати можуть усі», – таким є девіз колективу, у якому діти навчаються, розвиваються і обов’язково показують свої вміння на сцені.

Засновником  та керівником, балетмейстером DiaDance є  Діана Міщук. Історія  цього колективу розпочалася з невеличкої студії танцю Янголята», яка працювала при церкві Покрови. Назву DiaDance придумали разом з батьками учнів, тепер ансамбль – це велика спільнота залюблених у танець людей, віком від трьох до 15 років, загалом  вісім вікових груп ( 3 – 5 років, 6 – 8 років, від 8 до 12 років і старші). Навчальна програма розрахована на вісім років, учні вивчають сучасні напрямки хореографії (стрітданс контемпорарі модерн), народну стилізацію, основи класичного танцю. Керівник, балетмейстер колективу  Діана Міщук  та педагог хореограф Яна Синєок вміють і знають, як знайти підхід до дітей та розкрити їхній талант. Підтвердженням цього є велика відвідуваність і наповненість груп у колективі.

DiaDance активно бере участь у фестивалях, конкурсах – всеукраїнських та міжнародних, здобуває нагороди. Вперше колектив поїхав за кордон на хореографічний фестиваль у Болгарії, де здобув гран-прі, неодноразово виступав у Польщі, представляв Україну  у 2019 році на фестивалі у  Македонії, здобув гран-прі на фестивалі «Перлина Карпат», постійно виступає у Львові на різних святкових заходах.

У репертуарі колективу  34 концертних номери. Серед них великі танцювальні вистави «Відважне серце» за мотивами казки «Снігова Королева», а також вистава «Лускунчик» за мотивами балету Петра Чайковського. До п’ятирічного ювілею DiaDance готує великий звітний концерт, що має відбутися наприкінці жовтня.