Із сміття можна зробити красиві, творчі речі

У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбувся обласний семінар для керівників гуртків орігамі, початкового технічного моделювання і паперопластики.  16-й рік поспіль, більше 40 учасників від різних освітніх закладів Львівщини, Рівненщини, працюють над папером та хочуть поширити львівський досвід.

На почату зустрічі обговорили нове положення про майбутні конкурси, методичні розробки за підсумками попередніх проведених дефіле.

Практична частина семінару була представлена діловою навчальною грою екологічного спрямування «Сортуємо сміття правильно», яку провела керівник еко-напрямку Марта Котис разом зі своїм помічником.  Учасники активно взяли участь в обговоренні гри.  А гравці – педагоги-добровольці з Жовкви та Рівного виявили неабияку обізнаність у справі сортування відходів.

На завершення семінару для найбільш активних педагогів провели майстер-клас  із виготовлення рухомої іграшки «Санта на комині», який провели завідувач відділу технічної творчості ЦТДЮГ Зоряна Степанишин і керівник студії раннього естетичного виховання «Равлик» Зоя Богдан.