Цьогоріч, напередодні Різдва, відділ технічної творчості провів обласний конкурс з орігамі, паперопластики та комп’ютерної графіки «Візерунки Різдва. Тайстра».
У конкурсі взяли участь 135 творчих робіт у номінаціях «Тайстра», «Еко-торбинка», «Українські традиційні дівочі та чоловічі головні убори», «Клатч, гаманець, наплічник, валізка натурального розміру» та «Художня композиція зимової тематики, виконана засобами комп’ютерної графіки». Львівщину представляли вихованці освітніх закладів м Львова, ПДЮТ м. Дрогобича, СЮТ м.Стрия, БУТ м. Трускавця, БДЮТ Турківської міської ради, Жовківського ЦДЮТ, Сокільницького ліцею ім. І. Я Франка, Шевченківського БДЮТ м. Львова, ЦТДЮГ та ЦНТТУМ ЛМР.
Цьогорічний конкурс дав унікальну можливість проявити свій талант, зарядитися новорічним настроєм та показати усім свої творчі задуми.
Скільки не дивишся на цю колекцію робіт – подих перехоплює! Кожна тайстра, еко-торбинка, клатч чи шопер — унікальні! Дитячі роботи прекрасні та надихаючі!
Особливо тішить, що добра половина конкурсних моделей — це роботи вихованців Погулянки! У конкурсі взяли участь вихованці трьох відділів (технічного, образотворчого та відділу народної хореографії) під керівництвом 9 педагогів (З.Богдан, О.Федевич, О.Мелимук, З.Степанишин, О.Стасюк, І. Мартин, О.Ващак, О.Стричак та Т.Кікелі) і усі їх роботи — чудові! Велика кількість нагород свідчить про інтерес до паперопластики та та любов до нашої рідної культури!