Розмова з директором ЦТДЮГ на Львівське Радіо

Розмова з директором ЦТДЮГ, Кузиком Олегом Євгеновичем, на Lviv Radio (Львівське Радіо)

ЦТДЮГ – Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

⭐️Тут викладали композитор Анатолій Кос-Анатольський, режисер Роман Віктюк, гросмейстер Віктор Карт, журналіст Георгій Гонгадзе.

⭐️Тут вчились відомі шахісти Олександр Білявський і Марта Літинська, переможиця Євробачення Руслана Лижичко, телеведуча Соломія Вітвіцька.

🎂ЦТДТЮ Галичини святкує 35 років на Погулянці і 80- з часу заснування у Львові!

Слухайте розмову з директором центру – Oleg KuzykOksana Bilozir Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Alex Glyvynskyy Школа журналістики ЦТДЮГ Відділ естрадного та класичного мистецтва
#ЛьвівськеРадіо #LvivRadio #Місто #РадіожурналМісто #ЦТДЮГ #Погулянка #ЦентрТворчості #таланти #позашкілля #радіо #podcast #PodcastStudio #Lviv #Львів

ДОВІДКА

 Львівське радіо / Lviv Radio Львівське комунальне підприємство “Львівське радіо” – це медіа-простір для творчих львів’ян, радіомовлення та музей Львівського радіо.

Львівське комунальне підприємство “Львівське радіо” створене у березні 2018 року як медіа-простір на вул. Князя Романа, 6.

До складу “Львівського радіо” входять медіа-хаб, музей Львівського радіо та медіа-центр. Саме у приміщеннях “Львівського радіо” вперше у Львові у 1930 році розпочалося радіомовлення, яке планується провадити і надалі.

ЛКП “Львівське радіо” створене з метою допомагати активним львів’янам розвиватися, творити, відновлюватися, навчатися у сприятливому для цього середовищі із залученням новітніх технологій та медіа.

Львівське радіо / Lviv Radio