Медіашкола провела пресконференцію в стінах ЦТДЮГ

У відділі організаційно–масової роботи Центру творчості дітей та юнацтва Галичини 11 грудня провели навчальний семінар на тему “Методи збору інформації”.

У першій частині цього заходу відбулася зустріч пресконференція з кіносценаристом, режисером, журналістом Тарасом Каляндруком та письменником, журналістом Владом Якушевим. Тема пресконференції: «Спільні цінності часів козацтва та АТО/ООС у боротьбі за державність України». Тарас Каляндрук через ZOOM розповідав про історичну документалістику в Україні та українське козацтво, а Влад Якушев – про українських військових, захисників України у російсько-українській війні на Донбасі, про свою книгу «Карателі», в якій описав події російсько-української війни у період 2015-2016 рр. Тарас Каляндрук та Влад Якушев відповідали на запитання учнів Медіашколи та гостей.
Модераторами пресконфереції виступили педагоги Галина Палажій та Іван Скіряк.
Цікавим є той факт, що пресконференція мало не відбалась, оскільки напередодні пішов на самоізоляцію Тарас Каляндрук. Проте завдяки новітній платформі ZOOM вихованцям Медіашколи вдалось віддалено поспілкуватись із відомим журналістом.