Студія “Равлик”

студія равлик

Cтудія раннього естетичного виховання «Равлик»
Центр творчості дітей та юнацтва Галичини

Адреса: м. Львів, вул. Вахнянина, 29
Конт. тел. 097-47-808-21
Електронна адреса: ravlykct@ukr.net
Керівник – Богдан Зоя Львівна

Cтудія раннього естетичного виховання «Равлик» – Це структурний підрозділ Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.

В студії «Равлик» навчаються діти 3х—7и років.

Мета студії – всебічний гармонійний розвиток дитини, формування навичок, розкриття здібностей, розвиток вміння спілкуватися з іншими дітьми, а отже – соціальна адаптація дітей, які не відвідують дитячий садок.

(“Школа” для дошкільнят, альтернатива дитячому садочку).

Комплексна програма Студії передбачає заняття з дітьми на уроках:

  • живопису,
  • ліпки,
  • аплікації,
  • народознавства та вокалу,
  • основ акторської майстерності,
  • елементів української мови та математики,
  • англійської мови,
  • ритміки.

Різноманітність предметів та індивідуальний підхід до кожної дитини дозволяє виявити нахили та уподобання кожного вихованця.

Завдання студії  всебічний гармонійний розвиток дитини, формування її свідомості засобами живопису, прикладних дисциплін, розкриття здібностей, формування художнього смаку, культурних навиків, вміння спілкуватися з іншими дітьми, активізація дитячої творчості та інтелекту. 

Студія працює за програмою, яка включає: ознайомлення з образотворчим мистецтвом, малювання з пам’яті, уяви, ліпка, аплікація, об’ємна пластика, ритміка, основи співу театрального мистецтва, англійська мова. 

Наймолодша структура ЦТДЮГ – студія раннього естетичного виховання дітей “Равлик” – створена у 2002 році. Її молодий педагогічний колектив намагається вирішити проблеми всебічного естетичного розвитку дітей дошкільного віку (від 3-ох  до 6-ти років), які не  відвідують дитячі садки. Враховуючи вікові особливості учнів, на заняттях використовуються, в основному, ігрові форми, ілюстровані розповіді, виконання колективних та самостійних завдань, екскурсії.

Завданням студії є сприяння всебічного гармонійного розвитку дитини, розкриття її здібностей, формування художнього смаку, навиків культури, спілкування.

У студії “Равлик” діти знайомляться з такими предметами як живопис, аплікація, ліпка, ритміка, вокал, основи театрального  мистецтва,  англійська,   українська мови, математика. Перед поступленням у перший клас «випускники» отримують диплом про закінчення навчання у студії.

студія равлик

Різноманітність занять дає можливість виявити  здібності та уподобання дитини, зорієнтувати батьків до вибору гуртка для подальших занять у ЦТДЮГ. Вихованці студії займаються у зразковому фольклорному гурті “Барвінок”, естрадному ансамблі “Джерело”, народному театрі “Погулянка”, народному ансамблі “Рушничок”, гуртках прикладного і технічного відділів.

Та найбільш за все діти люблять свята, коли Центр творчості перетворюється на гомінкий вулик: схвильовані батьки, щасливі діти, заклопотані педагоги. На стінах залів та в аудиторіях з’являються яскраві виставки дитячого малюнку, на сцені лунають пісні ті вірші юних учасників, роздаються подарунки, дипломи – все дуже урочисто і святково.

Студія «Равлик» має свої цікаві традиції. Щороку урочисто відзначаються День Св.Миколая, День Матері, Великодні свята. До них готуються виставки і концертні програми, подарунки і сюрпризи.

Кращі дитячі роботи беруть участь у різноманітних акціях, що проходять у місті: мистецький дитячий фестиваль «Під покровом Короля Данила», конкурси дитячого малюнку у супермаркетах «Вам» і «Антошка», фестиваль «Дошколярик», міжнародні фестивалі у Польщі тощо.

Керує студією “Равлик” Зоя Богдан, хороший організатор і педагог, ентузіаст своєї справи. Педагогічний склад студії – молодь, але це не заважає, а навпаки, сприяє прекрасному контакту дітей зі своїми вчителями. Студія користується популярністю та є перспективною оскільки тут закладаються основи дошкільної підготовки, діти розвиваються фізично і естетично, вчаться спілкуватися з ровесниками, слухати і запам’ятовувати, думати і виразно говорити. 

НОВИНИ: