Педагоги ЦТДЮГ навчають школярів львівських шкіл створювати фільми

Із запитом інформаційної допомоги у галузі відеозйомок до ЦТДЮГ  звернулись Управління освіти Львова та Учнівський парламент Львова. Педагоги “Медіашколи” радо погодились надати професійний супровід.

Lions night – ініціатива учнів, які прагнуть творчо розвиватись та досягати нових вершин. Цьогоріч команда ЦТДЮГ приєдналась до навчання молоді основам кінематографу та створення ремейків на відомі фільми.

Ми залучили вагомих та відомих спікерів до цих лекцій, аби дати дітям максимальну кількість корисної та практичної інформації. Підготовка до зйомок, написання сценарію,акторська гра, операторські ходи, виставлення кадру, цікаві монтажні рішення і ще, і ще, і ще! Безліч нового та цікавого, що допоможе юним талантам розкрити свої можливості та вміння якнайкраще.

2 дні ми чітко, послідовно та грунтовно розповідали дітям все необхідне, відповідали на запитання, ділились думками та ідеями і, звісно ж, практикувались. Дякуємо запрошеним гостям – оператору Роману Бучку, кліпмейкеру Володимиру Шурубурі та актрисі Олександрі Лютій за приділений час! І, звісно ж, нашим педагогам за бажання та ініціативу – Володимиру Паньківу, Роксолані Колісник та Івану Скіряку.

Переконані, що конкурсні роботи здивують кожного члена журі і неодмінно залишить позитивні емоції від перегляду!

Відео тут!