Педагоги ЦТДЮГ приєднались до роботи Шкіл дозвілля

Стартував літній сезон, що означає час дитячих таборів. Педагоги ЦТДЮГ приєднались до ініціативи Управління освіти Львова “Школи літнього дозвілля” та проводять майстер-класи та навчання для всіх охочих. Діти розвиваються не лише творчо, але й фізично!У таборі при СЗШ 96 провели заняття зі скелелазіння. Учасники досягали нових вершин в прямому сенсі цих слів. Також діти вчились танцювати – наші хореографи активно займались підготовкою до флеш-мобу, яким й закінчили зміну.

Літня школа дозвілля на базі 70 ліцею коронувала своїх учасників – заняття з паперопластики призвели до збільшення королів та королев в цьому світі. Діти дізнались, що за допомогою паперу, клею та ножиць можна зробити щось нове та неймовірне.

А в таборі “Просвіта” діти і танцювали, і творили! Педагоги образотворчого відділу малювали, вирізали і клеїли з вихованцями різноманітні арт-об’єкти, а хореографи відділу естрадного та класичного мистецтва проводили з дітьми активні руханки і навіть встигли вивчити рухи майбутнього танцю. До табор долучились педагог організаційно-масового та інформаційно-методичного відділу, які занурили дітей в світ кіно та мультиків, поговорили про жанри в кінематографі.

Літній табір у СЗШ 86 мав напрям народної хореографії. Уявіть – 60 діток, що зовсім не поєднані хореографічним колективом, за короткий час підготували флешмоб “Україна – єдина!”

Не забули й про вокальні здібності дітей – в школі дозвілля на базі 80 ліцею вивчали дитячі україномовні пісні. Гадаємо, вже всі діти знають славнозвісну “Бульку”, але після табору вихованці поділились знайомством з її автором та заспівати її більш вокально.

Бажаємо всім учасникам таборів класного літа, а педагогам – ще більше натхнення на роботу!

Нам вдалось взяти участь у 8 школах та провести майстер класи для 477 діток міста Львова. Робота з дітьми та психологічне перезавантаження стоїть в пріоритетах нашої літньої діяльності. Дитячі усмішки мотивують до подальшої роботи.

А вже з цього тижня ми розпочинаємо роботу з дітками ВПО.