Проведено семінар щодо денного табору активного дозвілля та як популяризувати український народний танець за межами України

Продовжуємо перебувати в умовах карантину, але не перестаємо працювати. В середу 29 квітня 2020 року інформаційно-методичний відділ Центру творчості дітей та юнацтва Галичини організував он-лайн семінар для методистів, культорганізаторів та педагогів закладу за допомогою Skype спілкування. Під час семінару слухачі мали змогу почути та обговорити 2 доповіді: “Спортивна альтернатива. Денний табір активного дозвілля (доповідач – п. Олександр Колб, керівник секції таеквон-до відділу спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи) та “Популяризація українського народного танцю за межами України” (доповідач – п. Яна Шелейкіс, керівник гуртка школи народного танцю “Серпанок”). Обидві доповіді були змістовними, інформативними та надзвичайно цікавими, адже дали змогу познайомитись з методикою організації та роботи денного табору активного дозвілля, котрий вже 8 років працює в ЦТДЮГ під час літніх канікул, а також отримати цікаву інформацію про український народний танець за межами України, зокрема в Канаді, Іспанії та в США.

Доповідь п. Я Шелейкіс була приурочена до Міжнародного дня танцю, котрий сьогодні святкуємо і з котрим принагідно вітаємо всіх хореографів (присутніх та не присутніх на нашому семінарі). Слухачі мали змогу задати питання доповідачам та обмінятися думками з приводу побаченого та почутого. Наприкінці семінару п. Оксана Мончин, завідувачка інформаційно-методичного відділу, подала інформацію про  ювілейні дати визначних діячів України, котрих ми вшановуємо в квітні, а також порушила деякі організаційні питання. Загалом, он-лайн семінар був схвально оцінений учасниками і став ще одним щаблем досвіду роботи в такому режимі.