Роботу вихованця ЦТДЮГ з проєкту «Давай, разом» відправлять на обласний конкурс!

Одним з предметів інклюзивного проєкту “Давай, разом!” є аплікація. Його метою сприяння адаптації дітей з особливими освітніми потребами за допомогою засобів художньої діяльності.

Учасником цього проєкту став хлопчик Сергійко, який виявляє інтерес до тем пропонованих занять.

«Бесіди про космос, його дослідження, зорі, планети, ракети дуже подобались хлопцеві і ми запропонували йому створити композицію з ракетою, що досліджує космічні простори.» – Зоряна Степанишин , викладач Сергія.

Значну частину усіх етапів Сергій створив самостійно. Для створення композиції на площині були застосовані базові прийоми роботи з папером. Це вправи складної послідовності: усвідомлення поетапності процесу, створення композиції (задум, ескіз, деталювання, виконання, доповнення).

Задля підтримання цікавості до творчої діяльності, цю роботу було запропоновано до участі в обласному конкурсі “Космічні фантазії”, який проводить Львівський обласний центр науково технічної творчості учнівської молоді. Це буде гарною підтримкою для розвитку дитини.

На фото Сергій Тертишний, 11 років – вихованець групи №2 проєкту “Давай, разом!” ЦТДЮГ. Викладачі З. Богдан, З. Степанишин.