У ЦТДЮГ відбудеться виставка картин  Євгена Потапова

У виставковій залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини 26 листопада  можна буде оглянути виставку «Контрасти» Євгена Потапова – художника, викладача рисунку, графіки та живопису у школі «Арт-дизайн» відділу образотворчого та ужиткового мистецтва ЦТДЮГ. Назва «Контрасти» передає  контрастність стилів художника – реалізму і абстракції. Відкриття виставки  о 16.00 за адресою: Львів, вул. Вахнянина, 29, другий поверх.  Вхід вільний.

Євген Потапов тонко відчуває природу і  передає свої відчуття на полотні. У доробку художника  пейзажі, а також натюрморти, портрети. Багато його картин знаходяться в музеях та приватних колекціях в Україні, Польщі, Німеччині, Франції, Швеції, Ізраїлі, Канаді та США.

Довідка.

Євген Потапов (1949 р., Львів) – член НСХУ, брав участь у Всеукраїнській осінній художній виставці у Києві, «Львівських осінніх салонах» з 2004 по 2018 рік, «Весняних салонах» 2016-2019 рр., VI Всеукраїнському трієнале живопису у Києві (2016 р), ІІІ Всеукраїнському трієнале абстрактного мистецтва «ART-АКТ» в Чернівцях (2016 р), Всеукраїнській виставці абстрактного живопису у Києві, виставці у Нью-Йорку «EXHIBITION NO-30» (2017 р), а також інших виставках і пленерах у різних країнах світу. Крім того, представив понад 10 своїх персональних виставок в Україні і Польщі.