У змаганнях “Твори і перемагай” зареєстровано найбільшу кількість учасників за останні 10 років

04 квітня 2024 року на базі відділу технічної творчості ЦТДЮГ відбулись 25-ті змагання на першість м. Львова «Твори і перемагай» з початкового технічного моделювання у двох вікових категоріях. Ці змагання вже стали доброю традицією, яка щорічно, на початку квітня, збирає талановитих, креативних юних техніків міста Львова. Змагання відбулися на філіалі ЦТДЮГ – в ліцеї «Просвіта» ЛМР.

Цього року для участі у змаганнях було заявлено 42 учасники. Це найбільша кількість за останні 10 років.
Роботи учасників оцінювало компетентне журі, яке враховувало правильні та чіткі відповіді теоретичного заліку, якість виготовлення рухомої та стаціонарної моделі робота, завершеність роботи, її загальну естетику, а також працездатність моделі. До роботи в журі змагань були запрошені провідні педагогічні працівники ЗПО м. Львова. Очолила журі методист ЦНТТУМ Львівської міської ради Лілія Жукевич. За підсумками змагань журі визначило переможців в особистій першості.
Під час проведення змагань кожен учасник виконав такі завдання:
• склав теоретичний залік у формі тестування;
• виготовив діючу технічну модель робота з паперу за готовою розгорткою, провів монтаж моделі та випробування її працездатності;
Для дітей був проведений майстер-клас “Виготовлення моделі планера орігамі”.
Учні отримали дипломи ЦТДЮГ за участь у змаганнях. Переможці та призери були нагороджені дипломами ЦТДЮГ та пам’ятними медалями І, ІІ та ІІІ ступеня. Учасники отримали цінні подарунки від організаторів – розгортки для збирання макету “Моє місто Львів”.