Вихованці Медіашколи спілкувались речницею Львівського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Тетяною Андреєвою

В ході зум-зустрічі, майбутні журналісти дізналися про специфіку роботи фахівця із звя’зків з громадськістю (речника) та чому ця робота така важлива і необхідна з теперішніх умовах.

Речник не лише розповідає про роботу Львівського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а й відповідає за його репутацію. Щоб фахово розповідати про те, як медики рятують життя людей, потрібно було насамперед вивчити усі аспекти їхньої роботи ( медичну термінологію, особливості того чи іншого захворювання, методи допомоги тощо). Потрібно постійно вчитися.
Тетяна Андреєва докладно розповіла про особливості аеромедичної допомоги, про те, як рятують людські життя в екстрених випадках (інсульту, інфаркту, складних ДТП).
Завдяки Тетяні Андреєвій у медіа з’явилося більше новин, репортажів, сюжетів про те, як медики працюють, рятують життя. Вона ініціювала цикл передач про роботу швидкої медичної допомоги. Все це позитивно впливає як на роботу лікарів, які надають першу невідкладну допомогу, так і на громадськість.
За словами Тетяни Андреєвої, якість надання першої домедичної допомоги зараз дуже зросла, були виділені кошти на технічне оснащення. Так, за останній рік змінили 140 машин швидкої медичної допомоги, до гірських районів медики добираються на нових позашляховиках, в екстрених і складних випадках – на гелікоптері.
Також у Львівському обласному Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф зараз усі вже пройшли перший етап курсів Європейської ради реанімації. Це дозволяє проводити навчання першої домедичної допомоги у школах та вишах.