Виставка фоторобіт Катерини Птахи “Погляд в іншу сторону” (відео)

У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини 9 березня відбулося відкриття фотовиставки з промовистою назвою «Погляд в іншу сторону». Ця виставка стала підсумком роботи інклюзивного проєкту «Давай разом», що стартував у ЦТДЮГ в грудні минулого року.

На світлинах-портретах фотограф Катерина Птаха зафіксувала цілу гаму глибоких почуттів до сина з аутизмом: любов, ніжність, довіру, безпеку, відкритість, прийняття.

“У грудні 2020 року у ЦТДЮГ запустили пілотний інклюзивний проєкт «Давай разом», в рамках якого діти з особливими потребами навчалися у ЦТДЮГ. Результатом цього проекту стала інтеграція кількох дітей  у гуртки. В результаті навчання в рамках інклюзивного проєкту з’явилася чудова виставка робіт фотографа Катерини Птахи, яка виховує сина, у якого діагностували аутизм” – розповіла керівник ЦТДЮГ Надія Савко.

Також керівник ЦТДЮГ зазначила, що для вихованців тепер будуть проводити уроки про те, що ми всі різні, особливі, і кожен з нас потребує особливої уваги. Але діти з особливими потребами є нашими найбільшими скарбами, бо вони вчать нас справжньої Любові.
В рамках заходу вихованці музичної студії «Джерело» виконали пісню «Я знаю буде», яку написав Назар Савко.
На відкритті виставки також були присутні і висловили свою підтримку голова піклувальної ради ЦТДЮГ, радник міського голови Львова Ірина Оршак, бібліотекар Тетяна Пилипець, музикант Соломія Чубай, яка також виховує сина з аутизмом.
Про свою участь у реалізації проєкту розповіли завідувач відділу спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи Олександра Єсіпова, завідувач відділу образотворчого та ужиткового мистецтва Христина Кушнів та завідувач відділу технічної творчості Зоряна Степанишин.