“Заради дітей-безліч ідей” – слоган навчального року, що минув

Ми не будемо описувати яким складним та важким був навчальний рік, що пройшов. Тут публікуємо лише позитив, той позитив, яким заряджали нас, працівників, педагогів діти.

Минув рік з того часу, як Надію Савко було призначено виконувачем обов’язків директора ЦТДЮГ. Багато змін відбулось за цей період на Погулянці, багато новизни впроваджено в роботу педагогів, які стали більш прогресивнішими.
“Дякую за довіру та співпрацю моїм заступникам, нашому творчому та технічному колективу. Адже, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини це не просто будівля. Це мега великий колектив. Колектив, який не боїться вчитись. Ми побудували нашу роботу на абсолютно новій платформі «ПРОЄКТ». Це створило здорову конкуренцію, вдало згуртувало і об’єднало людей.
Ми зробили моніторинг системи навчання в закладі. Ми стаємо ближчими до дітей та їх потреб. Ми формуємо середовище якісної позашкільної освіти.
Я дякую кожному особисто хто долучився до роботи закладу в цей рік. Нашим засновникам та очільникам, нашим волонтерам, громаді, нашим вихованцям та всім батькам, котрі розуміють важливість позашкілля.
Зараз у нас клопітка робота – написання Стратегії розвитку ЦТДЮГ і архітектурний конкурс на територію закладу. Вірю, що Погулянка стане осередком якісного дозвілля і відпочинку львів’ян, а сам заклад виховає справжніх особистостей та згуртує творчу еліту Львова. Ми створимо для дітей та молоді арт коворкінг зони у різних напрямках.
Цей рік пройшов під слоганом «Заради дітей – безліч ідей». Робочі групи, мозкові штурми, круглі столи…… Найголовніше, що це не прості балачки. Всі ідеї втілюємо у життя”. Цей пост подяки було опубліковано Надією Савко сьогодні та долучено численну кількість фотографій з життя Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.
Отож, вперед до нових звершень та досягнень.