16 вересня о 14.00 – День відкритих дверей

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини запрошує 16 вересня на день відкритих дверей


У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини 16 вересня о 14.00 – День відкритих дверей, під час якого усі колективи презентуватимуть свою діяльність, а також відбудеться цікавий концерт. Адреса: м.Львів, вул. Вахнянина, 29.

цтдюг

ЦТДЮГ – це одна з найбільших позашкільних установ в Західній Україні, яка членом Європейської асоціації установ вільного часу, співпрацює з багатьма молодіжними організаціями.

У Центрі навчаються близько 10 тисяч дітей, підлітків та молоді Львова та області, з якими працюють 180 педагогів. Тут створені всі умови для творчих занять та розвитку молоді, кожен має можливість знайти своє покликання, розвинути таланти, обрати заняття для душі, яке може стати майбутньою професією. Про це свідчать успішні історії дуже багатьох випускників Погулянки.

У структурі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини працюють такі відділи:
 • комунікації та зв’язків з громадськістю;
 • образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва;
 • театрального мистецтва та хореографії, до складу якого входить Народний музичний театр «Погулянка», Народний український драматичний театр «Ми», Народний вокально-хореографічний ансамбль «Рушничок», фольклорно-етнографічна студія «Світлиця»; відділ технічної творчості; відділ естрадного та класичного мистецтва, у складі якого працюють: Зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Викрутасики», Львівський юнацький камерний оркестр, вокальна студія «Бель-канто», Народний ансамбль естрадного танцю «Тайм-аут», Народний камерний хор «Жайвір», Зразкова музична студія «Джерело», ВІА-гурти;
 • відділ спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи;
 • організаційно-масової роботи. У складі відділу діє туристсько-молодіжний центр «Погулянка», школа християнського виховання, літній оздоровчий табір;
 • відділ інформаційно-методичної роботи.
Працюють у Центрі такі професійні мистецькі школи:
 • Школа кобзарського мистецтва. У складі школи Народна капела бандуристок «Дзвіночок» та капела бандуристів хлопців «Гамалія»;
 • Школа народного танцю та Народний ансамбль танцю «Серпанок»;
 • Школа образотворчого мистецтва «Арт дизайн»;
 • Школа журналістики;
 • Студія раннього естетичного виховання дітей віком 3-7р. «Равлик».

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини проводить міжнародні, всеукраїнські, обласні конкурси та фестивалі з танцювального, театрального, вокального мистецтва, змагання з технічної творчості, спортивні турніри та художні виставки. Приймає туристичні групи, гостей нашого міста в туристському молодіжному центрі «Погулянка». Організовує дозвілля, літні відпочинкові табори, вечори відпочинку, екскурсії, спортивно-розважальні заходи.

Програма заходів:
10.00 – 18.00 – семінар з танців латиноамериканськох програми (спортивно-танцювальний клуб «Віка данс)
13.00 – відкриття виставки школи «Арт-дизайн» (виставковий зал)
13. 00 – майстер-клас з скелелазіння (подвіря ЦТДЮГ)
13. 00 – майстер-клас з гри у шахи (шаховий клуб)
13. 30 – виставка учнівських робіт відділу технічної творчості та студії раннього естетичного виховання «Равлик» (фойє 2 поверху)
14. 00 – урочисте відкриття навчального року в ЦТДЮГ за участю духовенства, запрошених гостей та мистецьких колективів Погулянки
14. 30 – дитяче свято малюнка на асфальті за участю вихованців студії раннього естетичного розвитку «Равлик» (площа перед ЦТДЮГ)
16. 00 – презентація гуртків та майстер-класи з ткацтва, фітодизайну, рисунку, графіки, художньої обробки дерева, виробів з бісеру, кераміки, черпаного паперу, образотворчого мистецтва, соленого тіста та художньої форографії.

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Наша адреса:
М. Львів, вул. Вахнянина, 29
тел.:275 19 47, 275 27 30, 275 20 18, 2750 500
e-mail: ctdug.lviv@gmail.com

zik.ua