Звіт про методичну раду і навчальний семінар (27.02.2019)

27. 02. 2019 р. в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбулося засідання методичної ради та навчальний семінар для методистів, культорганізаторів та педагогів закладу. На методичній раді виступив п. Я. Леськів, заступник директора з навчальної роботи, щодо індивідуального плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Завідувач відділу інформаційно-методичної роботи п. О. Мончин надала інформацію про проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для закладів позашкільної освіти у 2019 році, а також продемонструвала відеопрезентацію з обласного семінару «Інклюзивна освіта в закладах позашкільної освіти: реалії сьогодення. Педагогічний барометр», учасником якого вона була. Ярослав Леськів додав, що інклюзивно-ресурсні центри відкриті для співпраці з гуртками ЦТДЮГ. Учасники семінару оглянули мультфільм «Каструлька Анатоля», котрий допоміг зрозуміти проблеми дітей з особливими потребами та знайти позитивні шляхи їх вирішення.

На методичній раді були представлені до обговорення 2 навчальні програми: «Фітодизайн» (укладач І. Мартин) та «Основи медіаграмотності» (укладач М. Войтович). Було вирішено доопрацювати їх та подати на погодження в інформаційно-методичний відділ. Розглядались також методичні розробки: «Підсумковий урок-змагання за вивченими темами графічного редактора PAINT» (укладач О. Стасюк) та «Теоретичні тестові питання для змагань з ПТМ» (укладач З. Степанишин). Перша з них була затверджена методичною радою, інша – затверджена з доопрацюванням. Методична робота «Нескінчена пісня Остапа Нижанківського. 155-річчя з дня народження» була затверджена методичною радою з внесенням відповідних правок.

На навчальному семінарі була представлена доповідь з мультимедійною презентацією «Нескінчена пісня Остапа Нижанківського»Доповідач Л. Бабанкова наголосила на трагічній долі славетного композитора та на його патріотизмі. На закінчення присутні переглянули відеопрезентацію з циклу «Художнє оформлення вистави» на тему: «Театр епохи Відродження», котру підготував керівник гуртка-методист В. Собецький.