Рух вперед в осмисленні позашкілля

 МЕТОДИЧНА РОБОТА – РУХ ВПЕРЕД В ОСМИСЛЕННІ ПОЗАШКІЛЛЯ

В Центрі творчості Галичини м.Львова за 12 років плідної, цілеспрямованої і наполегливої роботи сформувалась методична ділянка праці, яка охоплює всі структурні підрозділи роботи та жанри мистецтва. Люди мистецтва дуже важко відгукуються на впорядкування свого методичного доробку, відмовка “мало часу і це не головне, бо ми постійно на сцені”.

По-різному можна відповісти на ці оправдання, бо дійсно, робота з творчими колективами це безперервна праці щодня, без літа, без відпочинку, а інколи і без сім’ї. Однак на Погулянці методична справа вийшла на зовсім інший і значно зрозуміліший рівень – необхідність для самореалізації та шлях до розвитку.

Щомісячні методичні тематичні семінари, презентації доробку педагогів, проведення обласних методичних об’єднань за усіма жанрами мистецтва і творчості – це лише маленький штрих великої і потрібної праці. Без методичного супроводу навчально-виховний процес залишається сухим і статичним, бо застарілий досвід не працює – змінився час, змінились діти, змінились обставини діяльності.

Позашкілля в сьогоднішніх умовах децентралізації потребує переосмислення і поштовху до руху вперед.

У Львові 3-5 грудня за ініціативою Українського центру позашкільної освіти МОН України відбудеться зустріч директорів центрів художньо-естетичного і технічного напрямів діяльності у позашкіллі.

ЗАПРОШУЄМО БАЖАЮЧИХ ТА ДИРЕКТОРІВ ЛЬВІЩИНИ ОБОВ’ЯЗКОВО НА СЕРЙОЗНУ РОЗМОВУ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО ПОЗАШКІЛЛЯ!!!