«Погулянка» розпочала новий навчальний рік

У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини у неділю, 16 вересня, знову яскравими барвами завирувало творче життя, – цьогоріч на День відкритих дверей прийшло дуже багато людей, велика кіноконцертна зала не могла помістити усіх, але це не завадило отримати радість від виступів різних колективів.

З нагоди початку нового навчального року у ЦТДЮГ Народний художній колектив ансамбль танцю «Серпанок» подарував чудову танцювальну композицію. З вступним словом виступив директор ЦТДЮГ Олег Кузик, привітавши усю позашкільну спільноту зі святом. Поблагословив усіх салезіянин отець Григорій. «Ми сьогодні відкрили двері молодим людям, щоб разом з ним творити, розвивати таланти, допомагати шукати себе, здобути допрофесійну підготовку. Адже саме позашкілля є тим закладом, який розвиває професійні компетентності і створює середовище для розвитку», – сказав Олег Кузик.

Він зазначив, що цей рік для Погулянки є знаковим, – адже наступного року заклад відзначатиме 35-річчя. Олег Кузик наголосив, що позашкілля є необхідним компонентом у системі виховання дітей, бо саме тут діти вчаться застосовувати знання на практиці, і це неоціненний досвід. Він закликав долучитися до великої дружньої спільноти «Погулянка» усіх бажаючих.

Кожен колектив ЦТДЮГ презентував свої досягнення. У виставкові залі ЦТДЮГ можна було оглянути роботи художньої школи «Арт-дизайн», зокрема, фітодизайну, рисунку, графіки, художньої обробки дерева, виробів з бісеру, кераміки, черпаного паперу, образотворчого мистецтва, соленого тіста та художньої фотографії тощо. Також відбулася низка майстер-класів: гри в шахи, скелелазіння, дитяче свято малюнку на асфальті за участі вихованців студії раннього естетичного розвитку «Равлик».

Презентував свою роботу також відділ спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи. «Спорт тепер стає невід’ємною частиною нашого життя. Адже спортсмени краще вчаться, і мають сильніше здоров’я. Чим активніша дитина, тим в неї гнучкіше мислення, вона більш розкута, тому нічого не боїться, відтак добре вчиться. Цього року у нашому відділ є два нових спортивних напрямки, які ми започаткуємо у жовтні, – кануполо у корфбол. Це командні види спорту», – зазначила керівник відділу спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи Олександра Єсіпова.

ЦТДЮГ – це одна з найбільших позашкільних установ в Західній Україні, яка членом Європейської асоціації установ вільного часу, співпрацює з багатьма молодіжними організаціями.


джерело – zik