Знайомтесь: Успішні Педагоги ЦТДЮГ 2023!

Управління освіти Львівської міської ради вкотре проводить конкурс “Успішний педагог”, в якому відзначають найкращих з дошкільної, шкільної та позашкільної освіти. В минулі роки ми також брали участь і забирали призові місця. Як це було в 2020-му, 2021-му та 2022-му можна прочитати за посиланнями.

Ми чітко знаємо, що в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини кожен педагог успішний і найкращий. Як підтвердження – звання “Лідер Позашкілля 2023”, яке ми отримали за результатом роботи цього року. Але кількість представників на конкурсі “Успішний педагог” обмежена, тому ми довірили цю роботу кільком нашим працівникам.

Цьогоріч в конкурсі взяло участь 5 наших педагогів: Оксана Наумова, Діана Міщук, Роксолана Колісник, Ірина Мартин, Тарас Білошицький. Загалом в категорії “Позашкілля” було 23 учасника. Педагогам необхідно було розділитись на групи і представити майстер-клас на індивідуальну тему. Основне завдання – проявити креативність, вміння співпрацювати та адаптовуватись під умови. А умова була не з легких, адже вразити потрібно було найвибагливіших суддів – дітей. Чи вдалось? Мабуть, відповідь можна знайти в фінальній таблиці оцінювання.

За результатами конкурсу троє наших педагогів отримали звання “Успішний педагог 2023”! Роксолана Колісник посіла II місце, Тарас Білошицький III, а Діана Міщук IV. Окрім нового статусу переможці також отримали грошову нагороду, що становить 25 000грн. Нагородження відбулося в рамках форуму “Освітній MEET UP”, де зібрались освітяни Львова.

Ми щиро вітаємо наших Успішних і бажаємо не зупинятись на досягнутому та прямувати до нових висот!