Центр творчості дітей та юнацтва Галичини розпочав новий навчальний рік

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини 15 вересня розпочав новий навчальний рік, гостинно відкривши двері для усіх, хто прагне пізнання і хоче розвинути свій талант. З цієї нагоди у стінах Погулянки проводили виставки, презентації, спортивні змагання, а також відбувся урочистий концерт, який розпочали спільним виконанням гімну України, – у знак вдячності українським Героям, які на передовій захищають країну.

Директор Центру творчості дітей та юнацтва Галичини Олег Кузик зазначив, що цей навчальний рік – ювілейний: сповнюється 80 років від початку створення перших позашкільних установ у Галичині. «Саме одним з перших таких закладів був Центр творчості дітей та юнацтва Галичини. Друга дата – це 35 років діяльності у Центрі творчості на Погулянці, який був збудований у 1984 році для того, щоб діти в такому мальовничому куточку Львова мали можливість розвиватися естетично, інтелектуально і фізично. Ми українці, великий народ, тому зобов’язані плекати традицію, яку залишили і зберегли для нас попередні покоління, примножити її і передати нащадкам. Кожен колектив цього навчального закладу чекає, що до них прийдуть діти, щоб разом пізнавати непізнане, доторкнутися до сокровенного. Наша місія – навчатися, навчати і прозрівати», – сказав Олег Кузик.

Під час святкового концерту народний музичний театр «Погулянка» (режисер Віра Винар-Соломіна) презентував низку неймовірно захоплюючих дійств – виставу за твором Тараса Шевченка «Гамалія», «Школу етикету». Гарно і оригінально вели усю концертну програму актори музичного театру «Погулянка» Андрій Бервецький та Анастасія Островлянчик, вихованець цього колективу Андрій Лесів читав вірші, кожне слово з яких глибоко западало у серця присутніх. А найбільше захоплення викликала Королева творчості і позашкілля, роль якої вишукано виконала педагог з вокалу музичного театру «Погулянка» Вікторія Грицюк. Королева принесла великий дарунок кожному: вогонь творчості і добра, який зігріває серце і дозволяє поринути у чарівний світ мистецтва.

Також під час концерту дарували естетичну насолоду такі колективи ЦТДЮГ: народна капела бандуристок «Дзвіночок» та капела хлопців бандуристів «Гамалія», народний камерний хор «Жайвір», вокально-хореографічні ансамблі «Галичина» та «Викрутасики», народний ансамбль танцю «Серпанок», фольклорна студія «Світлиця», народний вокально-хореографічний ансамбль «Рушничок», ансамбль сучасного танцю «Тайм-аут», театр танцю «Відлуння».

Також у цей день, 15 вересня, У ЦТДЮГ відбувся відкритий кубок Львова з спортивного туризму, який організував і провів турклуб «Манівці». Зокрема, на озері Погулянки відбулися спортивні змагання з канополо.

Єгор Хаєв, учень Школи журналістики