ЦТДЮГ запроваджує новий пілотний проект «Крок до впевненості» (Школа самозахисту для дівчат)

Цей проект спрямований на заняття з дівчатами шкільного віку. В проекті школярки протягом місяця мають заняття з психологом та тренерами. Вчать, як «говорити НІ», як діяти при небезпеці, куди звернутись у разі виникнення проблем, розглядають питання інформаційної і фізичної небезпеки. Великий акцент робиться на спортивній підготовці та вивчення трюків по самозахисту.

Одним з пріоритетних завдань освіти є формування здорового способу життя, пошук нових соціальних та педагогічних підходів, які б сприяли збереженню та зміцненню фізичного, психічного та духовного здоров’я дітей. Вміння захистити себе, безумовно входить у список життєво-необхідних навиків для кожної людини. Для того, щоби захистити себе, вміло і впевнено діяти у критичних обставинах, потрібно тренувати навики заздалегідь.
Булінг, домагання, домашнє насильство, зґвалтування і навіть крадіжки – все це злочини, від яких переважно страждає прекрасна половина. Як показує досвід, володіння навиками самозахисту дає дівчатам упевненість у власних силах та істотно піднімає самооцінку молодої людини.
Ви ніколи не знаєте з ким зустрінетесь завтра на вулиці, адже вулиця завжди таїла у собі безліч небезпек.
Пілотний проект запроваджуємо у школі №55. Дівчата поділились своїми враженнями про перебіг проєкту. Всі задоволені і з нетерпінням чекають наступних занять. І ми очікуємо завершення пілотного проєкту та будемо раді почути від дівчат зворотній звʼязок через рефлексію опитування у гугл-формі.