Голова Піклувальної Ради ЦТДЮГ ініціювала створення інтерактивної екологічної фотовиставки

У Львові на площі Ринок біля Ратуші 2 жовтня відбулося відкриття інтерактивної виставки екологічного фотопроєкту #Будь_свідомим, що покликаний звернути увагу на те, як людина ставиться до природи, тварин, довкілля загалом. Останнім часом ми спостерігаємо збільшення кількості екологічних катастроф, які є наслідком забруднення води, повітря, вирубки лісів. Людина може цьому запобігти – все у її руках. для цього і була створена ця фотовиставка.  Ініціювала  її створення радниця міського голови Львова, голова Піклувальної (Наглядової) Ради Центру творчості дітей та юнацтва Галичини Ірина Оршак.

«Наша місія сьогодні – донести нашим дітям необхідність піклуватися  про природу, тварин. Цей проект – це візуалізація того, що є сьогодні. Виставка інтерактивна, під світлинами є QR-коди, перейшовши на них можна побачити інший бік реальності – те, що може статися, якщо ми не будемо дбати про довкілля», – зазначила Ірина Оршак.

Виставка триватиме  з 2 по 7 жовтня на площі ринок перед Ратушею. Ірина Оршак подякувала за підтримку у реалізації цього проєкту фотографу Оленці Домші, Назару Савко та Надії Савко, які допомогли змонтувати відеоролик, вихованці музичної студії «Джерело» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини Юстині Оршак за емоційне виконання пісні на відкритті виставки.

Фотовиставку створено за підтримки Львівської міської ради, ЛКП «Лев», ЛМКП «Львівводоканал» та ЛКП «Зелене місто».