Відкритий Кубок Львова зі спортивного туризму

14-15 ВЕРЕСНЯ

14-15 вересня, Погулянка, Відкритий Кубок Львова зі спортивного туризму, для ВСІХ!!!! бажаючих. От Вінта для ВСІХ вболіваючих! Команди з Литви, Києва. Презентація Кануполо. Екстрем перегони по Погулянці. Орги управління спорту ЛМР, Манівці, і ЦТДЮГ. Деталі на MANIVCI.org. 097 9185132
Поширюйте і підтримуйте.

ДОВІДКА

Відкритий кубок Львова зі Спортивного Туризму «Манівці»

14-15 вересня 2019

Озеро парку «Погулянка», м. Львів вул. Вахнянина, 29 (кінцева трамваю 1)
кнопка «зареєструватись» (https://goo.gl/8ET6Mj)

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ВІДКРИТИЙ КУБОК ЛЬВОВА ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ

«МАНІВЦІ»

1. Мета та завдання
– перевірка та підвищення рівня технічної і тактичної майстерності спортсменів;
– налагодження міжнародних комунікацій та зв’язків між спортивною молоддю;
– популяризація спортивного туризму та нових видів ігрового веслування.

2. Термін та місце проведення
Дати змагань: 14-15 вересня 2019. Озеро «Погулянка», м. Львів вул. Вахнянина, 29.

3. Керівництво змаганнями
Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює управління молоді та спорту Львівської міської ради. Безпосередня організація змагань покладається на ЛМГО Туристсько-спортивний клуб «Манівці».

4. Програма змагань

  • 14 вересня  субота

9.00 заявка, жеребкування
10.00 відкриття змагань
10.30 старти в програмах «кануполо» та «гірські перегони» (стартовий внесок – 200 грн)
14.00-15.00 обід
19.00 виведення підсумків, оголошення півфіналістів
21.00 кіно під відкритим небом

22.00 відбій

  • 15 вересня, неділя

10.00 старт дистанції «Кануполо» фінали, старт фіналів зі «Скелелазіння»

16.00 нагородження і закриття змагань, концерт музичного гурту «Оt Vintа». Унікальний проект: під відкритим небом на плавучій сцені

5. Види програм
5.1.Водний туризм.
5.1.1. «Кануполо» – змагання відбуваються за правилами гри в кануполо в двох підгрупах. Участь в підгрупі «А» – сильніші, ті хто зайняли позицію в турнірній таблиці вище середини, в класі «Б» відповідно, слабші учасники.

5.2. Гірський туризм
5.2.1. «Гірський туризм» – перегони здійснюються по природньому ландшафту паркової зони навколо озера. На дистанції розташовані технічні перешкоди, типові для подолання ландшафту в гірській місцевості, а також ігрові елементи.

Завдання учасників пройти всі контрольні пункти з зазначенням їх номерації, якомого швидше.

5.2.2. «Скелелазіння» – етап полягає у проходженні двох 10-метрових стінок, в залік зараховується чистий час без штрафних балів, змагання здійснюється в двох підгрупах. Участь в підгрупі «А» – сильніші, ті хто зайняли в турнірній таблиці вище середини, в класі «Б» відповідно слабші учасники на підставі результатів місць зайнятих в етапі «Гірський туризм».

6. Порядок вирішення суперечок і штрафи
На етапі «Гірський  туризм» учасники, яких наздогнав попередній учасник, повинні невідкладно пропустити учасника або команду вперед, включно з тимчасовим припиненням проходження етапу, якщо останнє не нестиме загрозу будь-кому зі спортсменів. У випадку не дотримання цих правил, учасник або команда знімається зі змагань. Також від участі з змагань відсторонюються учасники, які висловлюються ненормативною лексикою, вживають алкоголь включно з не ігровими чи не змагальними моментами, поводяться агресивно і конфліктно, більш ніж того вимагає спортивно-змагальна ситуація.

7. Учасники змагань.
До участі в змаганнях допускаються учасники, віком від 14років, за умови письмової згоди від батьків (до 18), наявності страхового полісу та медичної довідки.

Учасники реєструються в категоріях «водний туризм» та «гірський туризм особистий». Учасники в категорії «Гірський туризм» для участі в змаганнях сплачують членський внесок в розмірі 200 гривень у день проведення змагань, на місці реєстрації. Даний внесок в подальшому формує призовий фонд змагань в категорії «Гірський туризм».

Учасники командного заліку у категорії «Гірський  туризм» за умов участі в особистому і командному заліку сплачують тільки разовий стартовий внесок, 200 грн.

Учасники в категорії «Водний туризм» приймають участь в  змаганнях безкоштовно, без поділу на підгрупи за статевою ознакою. Учасники з інших міст та держав харчуються за кошти організаторів при попередній заявці не пізніше, як 11 вересня.

8. Спорядження.
Для участі в змаганнях «Гірський туризм» учасники повинні мати кожен: нижню систему, вуса (2 шт.), карабіни (3шт.), спусковий пристрій (довільно) 1 шт., каска 1 шт., будь який зручний одяг, що не сковує рухів і передбачає використання в воді і болоті.

Для участі в змаганнях «водний туризм». Учасники повинні мати каяки, шоломи і рятувальні жилети. У випадку відсутності такого спорядження, організатори нададуть в безкоштовне користування поліетиленові каяки класу родео і крікінг. Учасникам в класі гірський туризм буде надана можливість оренди спорядження (50 гривень комплект)

9. Харчування і проживання.
Учасники змагань в категорії «Водний туризм» можуть харчуватись на галявині організаторами за умови попередньої заявки поданої не пізніше ніж 11 вересня 2019 р., також можлива організація поселення і влаштування наметового містечка. Для учасників буде надана можливість  скористатись душами і туалетами безкоштовно. Про необхідне з вище переліченого (харчування і проживання), слід проінформувати організаторів завчасно.

10. Визначення переможців.
Переможці визначаються в категорії «Водний туризм» за сумою зайнятих місць в дивізіонах.

Переможці змагань в категорії «Гірський туризм особисті» визначаються за сумою місць в етапах «гірський туризм» і «скелелазіння», в колі «А» і «Б», в класах «жінки-дівчата» та «чоловіки-хлопці». І, ІІ та ІІІ місця відповідно.

«Гірський туризм командні» визначаються у класах «жінки-дівчата» та «чоловіки-хлопці» та «змішані». І, ІІ та ІІІ місця відповідно, ьез поділу на групи «А» і «Б».

Учасники нагороджуються кубками, цінними призами і грамотами управління молоді і спорту ЛМР, а також сувенірною продукцією, наданою спонсорами.

Учасники в категорії «гірський туризм особисті»  нагороджуються грошовими призами 1- 1000 гривень, 2 – 500 гривень, 3-200 гривень в чоловічих і  жіночих заліках відповідно в класах «А» і «Б» (сума винагороди може бути збільшена за умови реєстрації більше як 100 учасників).

11. Контактна інформація.
Дане положення є офіційним викликом на змагання.

Заявки подаються за реєстраційною формою, (https://goo.gl/8ET6Mj)
Довідки за телефоном 097 918 5132