В ЦТДЮГ відбулося засідання методичної ради та навчальний семінар

27. 11. 2019 р. в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбулося засідання методичної ради та навчальний семінар для методистів, культорганізаторів та педагогів закладу.

На методичній раді заступник директора з НВР Я. Леськів роз’яснив присутнім вимоги щодо підвищення кваліфікації відповідно до Постанови №800 Кабінету Міністрів України від 21.08.19 р. Завідувачка відділу інформаційно-методичної роботи О. Мончин провела диктант з української мови за взірцем «Радіодиктанту-2019» на тему: «Від бересту–до “цифри”». Було проведено самоперевірку написаного учасниками.

На методичній раді слово мала З. Степанишин, завідувачка технічного відділу ЦТДЮГ, котра представила методичний збірник та компакт-диск «Віват фестиваль!» (до 20-річчя фестивалю «Сурми звитяги»). Було вирішено матеріали збірника взяти до практичного використання. Далі, відповідно до плану проведення методичної ради, слухали п. З. Богдан, керівника студії раннього естетичного виховання «Равлик», котра подала інформацію щодо інноваційних підходів до занять з ПТМ з Всеукраїнського семінару-практикуму в м. Києві, а також п. З. Степанишин, яка ознайомила присутніх з презентацією «Рухомі іграшки з паперу». Ця тема обговорювалась на Всеукраїнському семінарі та ввійшла в програму занять з технічного моделювання для позашкільних закладів освіти.

На навчальному семінарі п. О. Миськів, методистка відділу інформаційно-методичної роботи, зробила короткий огляд знаменних подій і ювілейних дат діячів визвольних змагань та української культури у листопаді, закликавши присутніх використовувати цю інформацію та подані цікавинки у роботі з гуртківцями. Керівник гуртка баскетболу п. Д. Головко виступив з доповіддю на тему: «Відбір в секцію з баскетболу на початковому етапі». Керівниця народного музичного театру-студії «Погулянка» В. Соломіна виступила з презентацією «Живи, ялинко!» і запропонувала розпочати музично-театральний проект. Методистка відділу образотворчого мистецтва І. Мартин проінформувала, що у ЦТДЮГ розпочалося проведення майстер-класів з виготовлення ялинкових прикрас.

На завершення навчального семінару методистка відділу організаційно-масової роботи Л. Мартинюк представила мультимедійну презентацію «Без верби і калини нема України», присвячену 80-річчю з дня народження українського письменника, журналіста, етнографа і видавця Василя Скуратівського. Присутні запропонували оформити подану інформацію відповідно до вимог методичної роботи та взяти до практичного використання.