На обласному методичному об’єднанні керівників гуртків образотворчого та ужиткового мистецтва ЦТДЮГ говорили про Петриківський розпис

На початку листопада у приміщенні ЦТДЮГ було проведено 32-е методичне об’єднання методистів та керівників гуртків Львівської області та міста Львів з образотворчого та ужиткового мистецтва, яке пов’язувалось із обласним конкурсом «Таланти твої, Україно».

Для урізноманітнення програми зустрічі, керівник відділу образотворчого та ужиткового мистецтва ЦТДЮГ Христина Кушнір звернулась до громадської організації «Традиція» щодо допомоги. Було запрошено Олександра Опарія — художника-фарфориста, писанкара, викладача Львівської національної академії мистецтв, члена спілки народних майстрів Сумської області, людину, яку знають по всій Україні.

Його виступ складався з теоретичної частини, котра ознайомила учасників з цікавими фактами та технологічними секретами розпису порцеляни, виготовлення пензлів з шерсті кота, правильне приготування фарби для надглазурного розпису порцеляни. У другій частині присутні побачили  міні-виставку робіт з фарфору, задекорованого авторським розписом у техніці «петриківки».

Результатом виступу Олександра Опарія стала організація практичних семінарів із петриківського розпису на базі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.