#нашмісяць: яскравий жовтень ЦТДЮГ

Жовтень називають золотим місяцем осені, адже дерева змінюють звичний зелений колір на жовто-багряний. Однак для нас цей колір асоціюється з перемогами, яких за цих 30 днів було немало. Гучно сказано? Давайте до деталей!)

Мабуть, варто розпочати з важливої для нас події: вперше колективи позашкілля Львова зустрілись на одній сцені в рамках фестивалю ARTLAND. Не розповідатимемо знову як це було (це можна прочитати в статтях ), однак емоцією поділитись хочемо – це було неймовірно! Ще раз дякуємо колегам за класну співпрацю, далі тільки більше!

Педагоги відділу технічної творчості щомісяця знаходять десятки тем, які пов’язують з створенням нових моделей. Безліч відкритих уроків, новітні розробки та цікаві методики. Своїм досвідом вони поділились на 19-му обласному семінарі для керівників гуртків орігамі, початкового технічного моделювання і паперопластики. Обговорили не лише пройдене, але й заплановане. Тож цей рік буде насичений подіями!

Також представники відділу брали участь в різноманітних змаганнях, з яких привозили призові місця, однак уваги заслуговує Марта Федун, яка ввійшла в десятку кращих на Чемпіонаті України з автомодельного спорту, а на Обласних змаганнях з автомоделювання “Кубок Галичини” посіла перше місце!

Наші “Юні екскурсоводи” відділу спорту та туризму долучились до міського квесту “Досліджуй місто разом з нами”, який проходив у форматі квесту. Завдяки вмінням та знанням вихованці пройшли маршрут за півтори години, виконали всі умови і навіть отримали призи.

А вихованці колективу “Відлуння” мали змогу представити свої композиції на Благодійному ярмарку до Дня козацтва. Спільними зусиллями вдалось зібрати кошти, які були передані на потреби ЗСУ. Радіємо, що творчість допомагає нам перемагати!

Відділ образотворчого та ужиткового мистецтва продовжив марафон вивчення творчості О. Кульчицької, створюючи все нові й нові сенси та розуміння творчості великої майстрині. Окрім цього, за цей місяць було проведено багацько відкритих уроків, серед яких і “Шрифто графіка”, і “Елементи кольорознавства”, і “Реставрація творчих робіт з фітодизайну”.

Методист відділу Ірина Мартин продовжила волонтерську діяльність на території Польщі й провела цікаві майстер-класи для тимчасово переміщених українців та вже їх друзів поляків.

Театральний відділ цього місяця мав виступи в межах Львова, а саме кілька патріотичних заходів, де взяли участь вихованки народної капели бандуристок “Дзвіночок”. В сьогоденні, коли всі звикли до музики з телефонів та радіо, прослуховування живого виконання бандури особливо приємне та важливе.

Колективи відділу народної хореографії “Викрутасики” та “Галичина” взяли участь в Обласному фестивалі-конкурсі «Здійснення мрій – Дрогобич-2023». А от “Левеня” представлявся молодшою групою, де дітки віком від 5 до 7 років. Юні таланти страшенно хвилювались, однак з виходом на сцену професіоналізм взяв гору і вони бездоганно відтанцювали кожен рух. А от НХКАТ “Серпанок” повернувся з Міжнародного українсько-польського фестивалю-конкурсу “Золота осінь культур” який відбувся в м. Ланцут, Польща. Учасників було багато, та перше місце забрав саме наш колектив! Вітаємо зі здобутками!

Коли ми кажемо, що в ЦТДЮГ готуємо універсальних працівників – зовсім не гіперболізовуємо. Вихованці Медіашколи, які раніше вивчали лише журналістику, цього місяця створили власний джингл і навіть записали його в студії. Як це було – читайте в статті.

Колектив DiaDance цього місяця особливо відзначився. По-перше, яскраво відкрили танцювальний сезон – на фестивалі “Барви дитинства” забрали 2 перших місця, 3 других та 1 третє. По-друге, взяли призові місця в Угорщині в Міжнародному інтернаціональному фестивалі «Осінній Будапешт». Третє – призові місця на Всеукраїнському  фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва DANCE FEST «TERYTORIYA PA». І найважливіше – DiaDance отримав почесне звання Зразковий художній колектив! Вітаємо колег та всіх вихованців з неймовірним здобутком!

Інший хореографічний колектив естрадного відділу, “Тайм-аут”, їздив на фестиваль-конкурс «Здійснення мрій» у м. Дрогобич. Звідти привезли одразу 3 перших місця в різних категоріях, а також представили новий номер “Пес Патрон”, за який отримали 2 місце в категорії “Дебют”.

Хор “Жайвір” в рамках театрального фестивалю “Золотий лев” створив цікавий проект “Мета” під керівництвом режисерки, продюсерки, драматургині, докторки наук у галузі сучасної драматургії лондонського університету Royal Central School зSpeech and Drama Ольги Данилюк. Глядачі відзначають, що дійство перехоплювало подих, а досвід, переданий жайворятам, не порівняти ні з чим!

І, звісно ж, волонтерська діяльність педагогів не припиняється. Цього місяця в ЦСП “Рідні” педагоги ЦТДЮГ разом з дітьми створювали чапель з паперу. Різні форми, різні кольори, одна мета – більше дізнатись про птахів та добре провести час разом!